Безпека

Безпека та захищеність у будь-якій ситуації

ford

Можна передбачити, що головну роль у новому Tourneo Custom відіграє безпека. Захист водія, пасажирів і автомобіля забезпечено низкою технологій. Завдяки цьому автомобіль здобув п'ять зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP.
*Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

Система захисту пішоходів

ford

Система запобігання зіткненню Pre-Collision Assist виявляє автомобілі попереду, що рухаються повільніше, ніж ви, а також пішоходів і автомобілі, які можуть перетнути вам шлях, і видає відповідний попереджувальний сигнал. Якщо ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця технологія покликана полегшити тяжкість зіткнення, або допомогти уникнути його зовсім. Вона ефективно функціонує на швидкостях до 80 км/год (50 миль/год) (за нормальних дорожніх умов та стану автомобіля).

Причеп під контролем

ford

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб відновити контроль за процесом буксирування. Щоби сповільнити авто, система знижує крутний момент двигуна і поступово збільшує гальмівний тиск на колеса.

Засоби управління, що підлаштовуються під умови навантаження автомобіля

ford

Функція адаптивного регулювання навантаження Load Adaptive Control дає змогу налаштувати систему курсової стійкості відповідно до загальної ваги, яку перевозить автомобіль. Це гарантуватиме керованість і курсову стійкість вашого Tourneo Custom, незалежно від того, чи порожній він, чи повністю завантажений.

В оточенні подушок безпеки

ford

У новому Tourneo Custom передбачено комплекс надійних подушок безпеки, до якого належать подушка безпеки водія (стандарт) і опційні подушки безпеки для пасажирів, подушки безпеки для захисту голови, грудної клітки, а також бокові шторки безпеки, що забезпечують додатковий захист голови у разі зіткнення збоку і зверху.

Система попередження у випадку проколу шини

ford

Якщо тиск в одній з шин під час поїздки знижується, система контролю тиску в шинах (Tyre Pressure Monitoring System, TPMS) негайно попередить про це за допомогою світлового індикатора на панелі приладів.

Безпека для ваших дітей

ford

Новий Tourneo Custom гарантує безпеку і захист ваших малят під час кожної подорожі. Система кріплення дитячих крісел ISOFIX дає змогу легко закріпити два дитячих крісла на задніх пасажирських місцях.

Bookmark & Share