Комфорт

Комфорт і зручність

ford

Різноманітні опції на кшталт сидінь, що регулюються, технології телефонного зв'язку в режимі hands-free, довершеної системи двозонного кондиціонування повітря, «розумної» системи зберігання речей та інші можливості подарують вам і вашим пасажирам відчуття поїздки класу «люкс».
*Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

Зручні сидіння, що регулюються в різних конфігураціях

fordТепер ви зможете розташуватися за кермом із максимальним комфортом завдяки сидінню водія, яке разом із кермом максимально пристосовується до контурів вашого тіла. Також до комплектації входять зручні бильця, а також регульована підтримка для попереку, передні сидіння з підігріванням і сидіння водія з механічним регулюванням — це вже опційні

пропозиції. Крім того, сидіння можна встановити в універсальній конфігурації «конференц-зала», повернувши сидіння другого ряду лицем до сидінь третього ряду. Отже, доступно безліч конфігурацій, що дають змогу створити зручний простір для сидіння чи збільшити зону для багажу, не знімаючи сидіння.
Втім, якщо вам знадобиться ще більше простору, сидіння другого та третього ряду можна знімати окремо. Так ви збільшите вільний простір у вашому автомобілі відповідно до ваших потреб.

Зв'язок у режимі hands-free в системі SYNC 3

ford

Версія SYNC 3 — останнє покоління нашої інформаційно-розважальної системи. Вона швидше працює та простіша в користуванні, а також може похизуватися оновленим переліком голосових команд і розширеною функціональністю. Оновлений інтерфейс має зручні кнопки більшого розміру, а кольоровий сенсорний екран відтепер підтримує жести зведення пальців та прокручування, як у смартфонах та планшетах, забезпечуючи інтуїтивну навігацію. У систему SYNC 3 також вбудовано технології AppLink, Apple CarPlay і Android Auto, які відображають на екрані інформацію з вашого смартфона.

Усе на місці — і місце для всього

ford

У автомобілі передбачено чимало прихованих місць для продуманого зберігання предметів, навіть на панелі приладів. Речове відділення з кришкою містить розетку 12 В і гнізда AUX та USB. Між сидіннями водія та переднього пасажира можна додатково встановити роз'єм перетворювача змінного струму 150 Вт, 240 В.
Додаткові функції, як-от тримачі для чашок із роликовою шторкою, тримачі для пляшок, ящики для ноутбуків та паперів під сидіннями, кишені для сміття у дверях та складаний столик, допоможуть впорядкувати речі та сховати цінні предмети.

Подвійні зсувні двері

ford

Для максимальної гнучкості та зручної посадки з обох боків автомобіля встановлено зсувні двері. Дизайну конструкції дверей приділено особливу увагу: щоб приховати рейковий механізм, покращити аеродинамічні характеристики і знизити рівень шуму, напрямні зсувних дверей встановлено врівень з підлогою. Крім того, під обома дверима встановлено першокласні підніжки (стандарт).

Вбудований багажник на даху – без зайвої мороки, витрат і шуму

ford

Коли інноваційний багажник на даху не потрібен, його можна скласти врівень із лінією даху. Така гнучкість не тільки позбавить вас мороки кріплення та демонтажу традиційного багажника, але й дасть змогу заощадити пальне і зменшити шум завдяки зменшенню опору вітру.

Оперативне очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

ford

Ця технологія дає змогу оперативно почати рух морозними ранками. Просто натисніть кнопку — і надтонкі волокна, розігріті до високої температури, розтоплять лід, усунуть імлу чи затуманеність із лобового скла, а також допоможуть розморозити склоочисники.

Tourneo Custom у версії Shuttle Bus

ford

Новий Tourneo Custom у надзвичайно просторій версії Shuttle Bus L2, головним завданням якої є комфортабельне перевезення пасажирів, має чотири ряди сидінь Direct Access. Посадка на задні сидіння відбувається через бічні зсувні двері. У цій версії, що доступна для всіх серій, передбачено шкіряне оздоблення салону; це чудовий приклад того, як віддати перевагу комфорту для пасажирів і маневреності, а не перевезенню багажу.


Bookmark & Share