Враження від керування

Все, чого ви потребуєте в своєму автомобілі

Окрім практичних переваг та низьких експлуатаційних витрат, автомобіль у будь-якій ситуації повинен бути максимально комфортним. Дізнайтеся більше про те, як Ford Tourneo Courier відповідає всім цим вимогам.

 • ТЕХНОЛОГІЇ

  Сучасні технології, застосовані в Ford Tourneo Courier, полегшать вам життя. Завдяки ним кожна подорож буде зручнішою, приємнішою та безпечнішою. У Ford Tourneo Courier кожне рішення спроектовано та створено з думкою про вас і ваших пасажирів.

  ford

  Подорожі, які менше стомлюють і є економічнішими

  Система круїз-контролю дозволяє фіксувати швидкість і утримувати її однаковою до початку прискорення або гальмування. Швидкість під час керування можна також регулювати за допомогою елементів управління на кермі.Крім того, система регулювання обмеження швидкості утримує її на заданому раніше рівні, економлячи при цьому пальне та мінімізуючи ризик перевищення швидкості. Окрім практичних переваг систем круїз-контролю та регулювання обмеження швидкості, вони забезпечують більший комфорт під час подорожей на далекі відстан

  ford

  Здавати назад легше завдяки вмонтованій камері

  Стовпці, урни та стіни більше не завдадуть вам клопоту — на дисплеї, розташованому в центрі приладової панелі, ви побачите зображення з камери заднього виду, яка знімає все, що знаходиться позаду автомобіля. Система також показує на екрані віртуальні межі, які допомагають паркуватися навіть у дуже обмеженому просторі. Камера запускається автоматично після ввімкнення заднього ходу.

  ford

  Паркування без зайвого стресу

  Датчики відстані для паркування допоможуть оцінити відстань між вашим автомобілем і будь-якою перешкодою. Після виявлення перешкоди вмикається звукове попередження, яке стає гучнішим із наближенням до неї.

  ford

  Інтегрована супутникова навігаційна система

  Повністю інтегрована супутникова навігаційна система включає в себе кольоровий 5-дюймовий екран (також доступна у версії з цифровим тюнером DAB). Система реагує на швидкість транспортного засобу та поточну кількість транспорту в режимі реального часу, даючи детальний прогноз часу прибуття та інформацію про маршрут.


 • КОМФОРТ ПІД ЧАС РУХУ

  Інколи одна незначна деталь може зробити подорож набагато приємнішою. Саме тому, враховуючи призначення нового Ford Tourneo Courier, ми застосували широкий спектр творчих рішень і передових технологій як в пасажирському, так і в багажному відділеннях авто. Кожне з них змусить вас відзначити унікальність цього незвичайного автомобіля.

  ford

  Все на своїх місцях

  Салон було розроблено так, щоб максимально ефективно використати кожен квадратний міліметр простору та забезпечити високий рівень комфорту в дорозі. Навіть над передніми сидіннями розміщено велику поличку, що чудово вписується в інтер'єр.

  ford

  Зручний, просторий і багатофункціональний

  Сидіння в Ford Tourneo Courier зручні, практичні та довговічні. Окрім того, вони були розроблені так, щоб забезпечити високу ергономіку салону. Наприклад, задні сидіння розділені 60/40, їх можна скласти, а потім розмістити вертикально, створюючи додаткових вантажний простір.

  ford

  Просторий салон

  Той, хто вже побував за кермом нового Ford Tourneo Courier, знає напевно, як насправді виглядає просторий салон. І спереду, і ззаду достатньо місця для того, щоб кожен почувався вільно. Місце для розташування багажу також добре продумано, а доступ до багажника максимально зручний.

  ford

  Упакувати багаж легко

  За допомогою регульованої задньої полиці, Ви можете користуватися багажником наповну. Якщо полицю підняти, то багажний простір буде більшим, ніж у більшості інших автомобілів цього класу. Також, встановивши її в середнє положення, можна відокремити тяжкі предмети від легших. Ви також можете сховати полицю за задніми сидіннями, звільняючи простір для всього, що ви хочете перевозити.

  ford

  Тримач для мобільних пристроїв

  Система кріплення MyFord Dock має USB-вхід, і може слугувати тримачем для супутникового навігаційного пристрою, смартфона або MP3-плеєра, одночасно заряджаючи їх батарею.

  ford

  Все під рукою

  Центральна консоль з простором для зберігання всіх необхідних речей. Ви легко може помістити в ньому предмети розміром A4 — документи, блокноти чи книжки. У салоні буде також вдосталь тримачів для пляшок із напоями чи чашок.

  Розташовуйтеся зручніше

  За кермом нового Ford Tourneo Courier вам завжди буде зручно. Сидіння водія регулюється у трьох вимірах і існують у варіанті з регулюванням поперекового упору та підлокітником. У свою чергу, пасажирське сидіння має два варіанти положення. Для ще більшого комфорту, навіть у найхолодніші дні, додатково доступні передні сидіння з підігрівом.

  ford

  Автоматичні фари

  Встановлені датчики виявлення зменшення інтенсивності світла автоматично вмикають фари у сутінках і при в'їзді в тунель. Це не тільки полегшує керування авто, але й робить його безпечнішим. Автоматичні фари з автоматичними склоочисниками, що саморегулюються під час опадів, доступні в якості опції


  Система Ford Easy-Fuel — і ви заправлятиметеся тільки правильним пальнимЗавдяки системі Ford Easy Fuel заправка неправильним паливом буде практично неможливою. Чому? Неправильний «пістолет» просто не підійде за розміром до наливного отвору. Крім того, у системі Ford Easy Fuel немає кришки і вам не доведеться бруднити рук під час заправки.

  Встановіть ідеальну температуру

  Електронний клімат-контроль (EATC) дозволяє встановити температуру в салоні автомобіля за Вашим вподобанням та утримувати її на одному рівні за допомогою сучасної системи кондиціонування повітря.

  ford

  Легкий доступ до багажника

  Щоб отримати доступ до багажного відділення і задньої частини автомобіля, просто натисніть на кнопку під ручкою багажника та легко потягніть двері догори.

Bookmark & Share