Враження від керування

Tourneo Custom призначений забезпечувати комфорт, якого ви звикли очікувати від легкового автомобіля, а не транспортного засобу для групових пасажирських перевезень. Він вирізняється не лише високоякісним оздобленням салону, але й наявністю багатьох систем і функцій, що мають зробити вашу поїздку легшою та спокійнішою.


fordFord SYNC. Передова технологія, що залишає руки вільними

Завдяки голосовому керуванню Ford SYNC ви можете керувати аудіопристроями, робити та приймати дзвінки з мобільного телефону, використовуючи прості, інтуїтивно зрозумілі голосові команди. Наприклад, ви можете просто сказати «Call home» («Зателефонуй на домашній»), і система зателефонує на ваш домашній номер (якщо у списку контактів у вашому мобільному телефоні є запис «Home» (Домашній)). Вона навіть вміє читати вголос SMS, відправлені на ваш мобільний.
SYNC також дозволяє вам відтворювати композиції з флешки чи MP3-плеєра або прослуховувати музику з мобільного за допомогою аналогічних простих голосових команд. Тож ви можете завжди тримати руки на кермі і не відводити очей від дороги.

fordНові комфортніші передні сидіння

Сидіння водія і переднього пасажира повністю регулюються, як і кермо, що дозволяє вам знайти свою ідеальну позу під час керування автомобілем. Також наявний інтегрований підлокітник, а регульована підтримка поперека, підігрів передніх сидінь і двомісне пасажирське сидіння (з нижнім речовим відділенням і висувним столиком) можуть бути замовлені за додаткову плату. У цілому ці сидіння поєднують високу зносостійкість з комфортом на рівні легкового автомобіля. Тож незалежно від того, чи ви використовуєте це авто для тривалих подорожей або частих коротких поїздок, вам буде затишно та зручно.

fordВидатна маневреність саме тоді, коли вона потрібна найбільше

Tourneo Custom надзвичайно верткий, що робить його ідеальним вибором, якщо ви часто працюєте в густонаселених пунктах. Коротка колісна база (L1) має компактний діаметр розвороту – лише 10,9 метра.


fordПростіший, безпечніший рух заднім ходом з камерою заднього виду

Дорожні стовпчики, баки для сміття, низькі стінки… Камера заднього виду побачить усе, що сховалося за вашим автомобілем, та виведе зображення на екран, інтегрований у дзеркало заднього виду. Та вона не лише показує вам речі, які ви могли не помітити, але й допомагає паркуватися, відображаючи віртуальні лінії, які скерують ваше авто у найтіснішому місці. Особливо зручно те, що камера заднього виду автоматично вмикається, коли ви обираєте передачу заднього ходу.

Датчики, що позбавляють стресу під час паркування

Паркувальні датчики, які можна замовити за окрему плату, допомагають вам оцінити відстань між вашим автомобілем та будь-якою перешкодою перед чи за ним. Вони активують звуковий сигнал, який починає лунати частіше з мірою вашого наближення до перешкоди. Призначення цієї функції – допомагати вам паркуватися швидко та впевнено.

Більше контролю під час початку руху на схилі

Допоміжна система початку руху на схилі (Hill Start Assist) тимчасово запобігає відкочуванню автомобіля назад, коли ви починаєте рухатися на схилі. Принцип роботи системи полягає в тому, що вона зберігає тиск у системі гальмування протягом ще 2,5 секунди. Це дає вам додатковий час, коли ви переставляєте ногу з педалі гальма на акселератор. Система також станеться в пригоді, коли ви будете зупинятися і знову стартувати на слизьких поверхнях.

Захист від різкого світла та небажаної уваги

Розкіш і комфорт салону Tourneo Custom можна доповнити шторками, що захищають пасажирів задніх сидінь від сліпучого сонячного світла. Крім того, ви можете додатково замовити сильне тонування скла, яке дозволить пасажирам бачити все, що відбувається зовні, залишаючись при цьому невидимими

Bookmark & Share