Динаміка та економічність

Tourneo Custom має надзвичайно низьку витрату палива (5,4 л/100км), а його рівень викиду CO2 дорівнює 172 г/км. Цим він завдячує комбінації високопродуктивних дизелів та технологій, що заощаджують паливо.


fordРяд довговічних, потужних, економічних дизелів

Для нового Tourneo Custom пропонується ряд передових економічних дизельних двигунів Duratorq TDCi 2,2 л, всі з яких комбінуються з шестиступеневою механічною коробкою передач. У тандемі з технологіями Ford ECOnetic Technologies ці двигуни знижують експлуатаційні витрати, зменшують негативний вплив автомобіля на довкілля та задовольняють жорсткі вимоги стандарту токсичності вихлопу Євро-5. Водночас вони розвивають вражаюче високі потужність і крутний момент. Асортимент складається з трьох двигунів: 100 к. с./310 Нм, 125 к. с./350 Нм або 155 к. с./385 Нм.

fordЗнизьте споживання палива максимум на 10% за допомогою Auto-Start-Stop

Коли ваш автомобіль нерухомий, наприклад стоїть на світлофорі або в заторі, ця технологія автоматично глушить двигун (продовжуючи забезпечувати живленням такі системи, як вентиляцію та радіо), а потім перезапускає його, коли ви вирішите продовжити рух. Ця система надзвичайно ефективна, якщо ви найчастіше користуєтесь автомобілем у місті, де вона може знизити споживання палива на цілі 10% (у міському циклі).

fordРозумніший підхід до заряджання акумулятора

На відміну від звичайних систем інтелектуальна система Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор лише тоді, коли це потрібно, та, якщо це можливо, намагається не робити це, коли ви натискаєте на газ. Це може допомогти заощадити ще більше палива і додатково знизити токсичність вихлопу.

ford

Обмежувач швидкості допомагає обмежити витрату палива

Often, people mistakenly add diesel to their petrol tank – or vice versa. It’s easily done – but not in a Ford Focus. Ford Easy Fuel is a capless refuelling system with a mis-fuelling inhibitor that can tell the difference between the fuel pump nozzles used for petrol and diesel.


Надзвичайно низькі експлуатаційні витрати

Передові дизельні двигуни Duratorq, що встановлюються у Tourneo Custom, вирізняються винятковими економічністю, довговічністю та надійністю. Ті компоненти, які спрацьовуються у ході звичайної експлуатації, теж розроблялися так, щоб служити довше без технічного обслуговування. Крім того, на цей автомобіль надається гарантія 12 років від наскрізної корозії. Це означає, що Tourneo Custom обходиться надзвичайно дешево впродовж усього терміну експлуатації

Bookmark & Share