Практичність

Незалежно від того, кого ви будете возити найчастіше – бізнесменів у відрядженнях та їхній багаж або ваших родичів – Tourneo Custom залишається не лише комфортабельним і стильним, але й практичним, функціональним та економічним.


fordОберіть один з двох типів кузова

Tourneo Custom пропонується у варіанті з короткою (L1) та довгою (L2) колісною базою та з можливістю обрати восьми- або дев'ятимісну версію (кількість місць з урахуванням сидіння водія). Варіант з довгою базою забезпечує ще більше місця для багажу, хоча його більш ніж достатньо в обох варіантах.

fordНоваторські задні сидіння, які можна трансформувати під ваші потреби

У вашому розпорядженні нова система трансформації задніх сидінь, яка дає Tourneo Custom понад 30 різних конфігурацій салону. Наприклад, якщо ви не використовуєте сидіння, ви можете скласти його так, щоб воно займало лише половину того простору, який воно займає у розкладеному вигляді. Або ж, якщо пасажиру потрібен стіл, ви можете опустити спинку будь-якого сидіння вниз, щоб утворити пласку горизонтальну поверхню. Коли потрібне містке багажне відділення, воно створюється легко і швидко: просто складіть одне або всі сидіння заднього ряду та зсуньте їх вперед, поки вони не опиняться прямо за другим рядом сидінь. У результаті з'явиться значний вільний простір у задній частині салону. Крім того, сидіння достатньо легкі для того, щоб їх можна було повністю зняти.
Завдяки такій великій кількості варіантів трансформації, ви зможете легко пристосовувати цю систему до своїх потреб. А пасажири оцінять надзвичайний комфорт задніх сидінь, які мають відкидні спинки в комплектаціях Trend і Limited. Також передбачено точки кріплення ISOfix для дитячих крісел.

Інтегрований верхній багажник підвищує комфорт, поліпшує економічність та знижує шум

Коли ви не використовуєте унікальний інноваційний верхній багажник, його можна скласти до повністю горизонтальної поверхні. Не потрібно возитися, то закріплюючи його на даху, то знімаючи, як це буває зі звичайними верхніми багажниками. Крім того, він дозволяє вам легше проїжджати під арками та мостами заввишки два метри, допомагає заощадити паливо завдяки зниженню лобового опору та знижує шум зустрічного потоку повітря, підвищуючи комфор

Bookmark & Share