Технічні характеристики нового Transit

Лінійка нових 2,2-літрових дизельних двигунів TDCi з 6-ст. трансмісією забезпечує потужність і крутний момент високого рівня у поєднанні з виключною паливною ефективністю. Маючи такі технології, як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, регулювання прискорення та система автоматичної зупинки та запуску двигуна, Transit створений для економії палива, зменшення експлуатаційних витрат і максимального повернення вашої цінної інвестиції

 • Потужність


  fordНайновіші потужні та паливно економічні дизельні двигуни

  Transit приводиться в рух лінійкою з трьох удосконалених 2,2-літрових двигунів TDCi. Завдяки 6-ст. трансмісії з переднім приводом ці нові агрегати надають 100, 125 або 155 кінських сил з крутним моментом до 385 Нм для максимальної тягової потужності та меншої кількості переключень передач. Винахідливі технічні рішення стали основою для виключної паливної економічності, невеликих обсягів викидів і швидкого та ефективного розігріву навіть у найхолодніших умовах. А ефективність фургону можна надалі підвищувати завдяки технологіям економічності ECOnetic від компанії Ford.


 • Економія


  fordЕфективніший спосіб зарядки акумулятора

  На відміну від звичайних систем функція інтелектуальної рекуперативної підзарядки поповнює заряд акумулятора тільки тоді, коли потрібно, і вона по мірі можливості уникає цього, коли ви тиснете на педаль акселератора. Технологія допомагає зекономити ще більше палива та додатково зменшує обсяги викидів.

  fordВикористовуйте менше палива з системою автоматичної зупинки та запуску двигуна

  Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або працює вхолосту у заторі, ця технологія, що встановлюється у розширених комплектаціях, здатна автоматично глушити двигун, продовжуючи при цьому постачати електричну енергію у такі важливі пристрої, як система вентиляції, радіоприймач і Ford SYNC. Коли ви готові рухатися далі, просто натисніть педаль зчеплення та, як зазвичай, включіть першу передачу, і двигун запуститься знов. Система автоматичної зупинки та запуску особливо ефективна на вулицях міст, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

  fordІнтелектуальна інформаційна система, що зробить вашу поїздку ефективнішою

  Інноваційна система екологічного режиму руху від компанії Ford постійно оцінює вплив вашої манери водіння на споживання палива. Вона аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування та рівень прогнозування майбутніх подій, а також кількість коротких і довгих поїздок, що ви здійснюєте. Після цього інтелектуальне програмне забезпечення дасть вам поради щодо шляхів покращення паливної економічності.

  fordПідвищена паливна економічність, зменшення викидів

  Оберіть альтернативну модель ECOnetic – і ви отримаєте 7% підвищення передатного відношення, що означає розширення діапазону використання кожної передачі. Крім того, ви скористаєтеся такими перевагами, як покращена паливна економічність і зменшення обсягів викидів, що становитимуть лише 169 г СО 2/км.

  fordРегулювання прискорення зробить водіння економнішим

  Ця інноваційна система контролює коефіцієнт прискорення вашого фургона, ураховуючи, пустий він або частково завантажений. У результаті ви можете очікувати зменшення споживання палива до 15% у залежності від вашої манери водіння. Крім того, технологія допоможе зменшити зношування двигуна, гальм і шин, а також інших компонентів.

  fordІндикатор перемикання передач для ще більшої економічності

  Світлодіод на панелі приладів підкаже вам кращий момент для перемикання передачі, що забезпечить максимальну паливну ефективність. Цей простий, але дієвий метод зробить кожну вашу поїздку економнішою

 • Керування


  ford

  Кожен поворот стає легкою задачею

  Діаметр повороту фургона L2 Transit Van становить лише 11,9 метра (11,4 м у версії L1 Chassis Cab). І навіть довші моделі надзвичайно маневрені, їх легко повертати, і цьому особливо сприяє удосконалений підсилювач керма.


Bookmark & Share