Рішення для бізнесу

На шасі Ford можуть бути встановлені різноманітні види надбудов, які максимально відповідають потребам вашого бізнесу.

 • Промтоварний фургон


  Промтоварні фургони призначені для дистрибуції і перевезення будь-яких товарів, що не вимагають спеціальних умов зберігання і підтримки певної температури.

  Наприклад, в бортах можна перевозити меблі, різне технічне обладнання, побутову хімію, промислові товари і продукти, що не швидко псуються. Фургон захищає продукцію від зовнішнього негативного впливу навколишнього середовища, а також від механічних ударів при транспортуванні.

  Так як промтоварні фургони бувають різних розмірів, то перевозити в них можна товари абсолютно будь-яких форм і габаритів.

  ford ford ford ford
  ford ford ford ford
 • Фургон для доставки води


  Фургони для перевезення бутильованої води призначені для транспортування води в спеціальних бутлях. Виконання фургонів може відрізнятися варіантом зовнішньої обшивки, матеріалом дверного порталу, верхнього настилу підлоги, фурнітурою.

  ford ford ford ford
  ford ford ford ford
 • Фургон для перевезення хлібобулочних виробів


  Фургон для перевезення хлібобулочних виробів. Тип кузова – сендвіч-панель, довжиною 3400 мм, шириною 2000 мм та висотою 1800 мм. Кузов зроблений з якісних матеріалів, які є вологостійкими, цинкованими та анодованими. Фургон призначений для перевезення 96 лотків.

  ford ford

  ford ford

 • Сендвіч-панельні фургони


  Проект був виконаний на замовлення для великої міжнародної дистриб'юторської компанії, що спеціалізується на дистрибуції різних продуктів гігієни, косметичних засобів і деяких продуктів харчування. Основне завдання, яке ставиться перед автомобілями з сендвіч-панельними фургонами, виробництва Полікар - це виконання вантажоперевезень масою до 1,5 тонн на території України.

  Замовник вибрав даний автомобіль за рахунок того, що він має невеликі габаритні розміри і збільшену вантажопідйомність. Повна маса автомобіля складає 4,7 тонни, при цьому його вантажопідйомність досягає 2,55 тонни, повна маса конструкції фургона 950 кг. Виходячи з цих параметрів, даний автомобіль здатний перевозити вантажі масою до 1,6 тонни.

  ford

  ford ford

  ford

  ford

  ford
  ford

  ford


Bookmark & Share