Досвід керування

Зазвичай найкращими технологіями є ті, які привносять у наше життя щось позитивне, розв'язують проблему і мають безумовну перевагу.

У новому EcoSport ви знайдете саме це. Від системи інтелектуального повного приводу (All-Wheel Drive) до системи допомоги під час рушання на підйомі (Hill Start Assist) і Ford SYNC: відкрийте для себе технології, які дають нагоду розслабитися й отримати задоволення під час керування, а також зменшують стрес і максимально підвищують зручність у подорожі.

 • Технологія управління
  ford

  Впевнене керування на різноманітніших дорогах

  Інтелектуальна система повного приводу (AWD) забезпечує необхідне зчеплення з дорогою, стійкість на поворотах і чутливість рульового керування на вологій, сухій або слизькій дорозі, а також на різних видах дорожнього покриття. Ця технологія оптимально розподіляє крутний момент між передньою й задньою осями залежно від конкретної ситуації. Ця система розподілу крутного моменту забезпечує неймовірну точність керування й підвищену ефективність.

  ford

  Додатковий контроль під час рушання на пійомі

  Система допомоги під час рушання на підйомі тимчасово перешкоджає коченню автомобіля назад або вперед під час початку руху на схилі. Система підтримує тиск у гальмівній системі на 2,5 секунди довше, що дає більше часу й можливостей контролю під час перенесення ноги з педалі гальма на педаль газу. Ця функція також корисна у разі зупинки та подальшого рушання на слизькій поверхні.

  ford

  Денні світлодіодні вогні

  Денні світлодіодні ходові вогні мають чудовий вигляд і покращують видимість‏
  Завдяки цим енергозбережним вогням сучасної конструкції автомобіль краще помітний на дорозі, як удень, так і вночі.

 • Комфорт і зручність
  ford

  Технологія голосового керування Ford SYNC3

  Бездоганна технологія голосового керування Ford SYNC 3 — це ультрасучасна система, яка дає змогу залишатися на зв'язку і керувати телефоном, відтворенням музики і навігаційною системою за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або кольорового сенсорного дисплея діагоналлю 8 дюймів. Вона також підключається до Apple CarPlay і Android Auto, а використовуючи Applink, ви зможете отримати доступ до своїх улюблених мобільних застосунків (наприклад Spotify). Live Traffic допоможе вам уникнути заторів. Ви можете навіть переглянути перелік місцевих ресторанів, лише сказавши: «Я голодний/голодна» або відкрити гід Мішлен, який допоможе вибрати ресторан і зарезервувати столик.

  ford

  Фгвшщсистема B&O Play

  Аудіосистема B&O PLAY створює ефект присутності‏. Незалежно від ваших музичних вподобань вона має звучати так, як це задумав виконавець. У новому EcoSport ви можете очікувати саме цього. Чому? Тому що в ньому встановлено систему B&O PLAY. Ця 675-ваттна аудіосистема преміум-класу забезпечує насичене і потужне звучання за допомогою 10 динаміків, вуфера і сабвуфера. Усі передові технічні рішення було спроектовано, розроблено і відрегульовано спеціально для нового EcoSport фахівцями-акустиками компанії B&O PLAY. Вмикайте музику й насолоджуйтесь улюбленими виконавцями й піснями в салоні вашого автомобіля, який перетвориться на концертний зал.

  ford

  підігрів керма і сидінь

  Сидіння і кермо, які не дадуть ваз змерзнути.‏ Як опція пропонується підігрів сидінь водія й переднього пасажира. Ви можете легко вибрати одне з трьох налаштувань рівня нагріву за допомогою кнопкових перемикачів керування лівим і правим сидінням із підігрівом, а червоний індикатор вкаже на вибране налаштування рівня підігріву. У морозний ранок, прохолодний день або холодну ніч кермо з підігрівом зігріє ваші руки краще, ніж рукавички.

  ford

  Quickclear технологія

  Швидке очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear‏
  Ця інтелектуальна технологія дає нагоду швидше рушити в подорож морозним ранком. Достатньо лише натиснути кнопку, й ультратонкі ниті нагріються, щоби розморозити лобове скло і примерзлі склоочисники, а також прибрати запотівання.

  ford

  Дзеркала з підігрівом

  Щоб уникнути випадкового пошкодження, дзеркала з електроприводом складаються всередину, коли ви залишаєте машину на парковці. У складеному вигляді вони також захищають стильні вбудовані покажчики. Окрім того, вони мають електропідігрів, який допоможе вам швидше рушити в подорож морозним ранком.

 • Універсальність

  Простір і функціональність — два в одному‏‏. Новий EcoSport пропонує вам гнучкий, ретельно скомпонований простір в одному практичному і функційному автомобілі.

  ford

  Регулювання підлоги багажного відділення

  Зручна регульована підлога багажного відділення‏. Підлогу багажного відділення можна встановити в одно з трьох положень, що дає змогу створити прихований відсік регульованого розміру під підлогою багажного відділення. Коли підлога в самому верхньому положенні, а задні сидіння опущені, утворюється цілком плаский вантажний простір.

  ford

  Ідеальний супутник для підкорення вулиць

  Високі бордюри, вибоїни, дорожні роботи, лежачі поліцейські… Міські вулиці можуть приховувати в собі небезпеку. Саме тому міцна конструкція нового EcoSport передбачає збільшений дорожній просвіт.

  ford

  Спрощений розворот на 180 градусів

  На відміну від традиційних, більш громіздких кросоверів, новий EcoSport має малий діаметр розвороту: лише 10,6 м по зовнішньому колесу. Це робить розворот на 180 градусів на жвавих вулицях швидким і легким, навіть якщо з обох сторін дороги припарковані автомобілі.

  ford

  Легко долає перешкоди

  ‏Передній і задній кути прохідності нового EcoSport становлять 21 і 33,3 градуси відповідно, а кут поздовжньої прохідності дорівнює 23,3 градусам (за браком багажу). Ці значення стосуються кутів, під якими ваш автомобіль може долати перешкоди, не подряпавши днище — це дуже важлива характеристика сучасного кросовера.

 • Безпека та захист

  Деякі системи безпеки призначені для того, щоби захистити вас, ваш автомобіль та інших учасників дорожнього руху в разі ДТП. ‏ Інші насамперед покликані запобігти аварії.‏ Новий EcoSport оснащено системи обох типів.

  ford

  Подушки безпеки

  Подушки безпеки захистять вас у разі зіткнення під будь-яким кутом. ‏ Окрім передніх подушок безпеки водія й пасажира, а також подушки безпеки для захисту колін водія, автомобіль має бічні подушки, які захищають грудну клітку і зміщують водія або пасажира в бік від зони удару. Вони також можуть підняти руки водія або пасажира, забезпечуючи більше вільного простору між ними і небезпечними елементами конструкції. Шторки безпеки забезпечують максимальний захист по всій довжині, а підголівники захищають від удару в разі зіткнення ззаду. Ваша безпека для нового EcoSport понад усе — автомобіль обладнано переднатягувачами ременів передніх і задніх сидінь, а також обмежувачами навантаження й сигналізаторами непристебнутих ременів безпеки.

  ford

  Попередження про тист у шинах

  Завчасне попередження про втрату тиску в шинах‏. Якщо під час подорожі в одній із шин знизився тиск, система контролю втрати тиску в шинах (Tyre Pressure Monitoring System) сповістить про це через увімкнення попереджувального значка на панелі приладів.

  ford

  Контрольоване гальмування

  Передові системи, які забезпечують більш контрольоване гальмування‏. Антиблокувальна гальмівна система (ABS) й електронна система розподілу гальмівного зусилля працюють спільно, забезпечуючи більш ефективне гальмування.

  ford

  Контроль за будь-яких умов

  ‏Електронна система динамічної стабілізації (Electronic Stability Control) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Вона визначає, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорожнім покриттям і автоматично розподіляє гальмівне зусилля на конкретні колеса, стабілізуючи рух. Система контролює поведінку автомобіля на дорозі за допомогою вдосконалених давачів антиблокувальної гальмівної системи і протибуксувальної системи.

Bookmark & Share