Враження від керування


fordБачить усе з іншого боку

Крихітна й непомітна камера, розташована під вітровим склом, передає поліекранне зображення на 8-дюймовий сенсорний екран Вашої машини. Таким чином, Ви можете бачити автомобілі, велосипедистів або пішоходів, які наближаються з іншого боку. Ця опційна нова пропозиція просто безцінна, коли Ви виїжджаєте з вузького паркувального місця або на запруджену дорогу з обмеженим полем зору.

fordПаркування й виїзд без проблем

Використовуючи комбінацію різноманітних технологій, система паралельного паркування Active Park Assist допомагає не тільки обережно припаркуватися, а й відпаркуватися теж завдяки технології Park Out Assist. Система перпендикулярного паркування Perpendicular Parking відслідковує, чи достатньо на стоянці місця для Вашого автомобіля, а потім обережно дає задній хід. Також Ви отримаєте попередження від системи Side Parking Aid за наявності перешкод із боків.

fordРульове керування напоготові у будь-якій ситуації

Система рульового керування з електропідсилювачем (EPAS) автоматично підлаштовується під Вашу швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма і робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль. Тепер EPAS додали ще дві функції: функцію уникання заносів Drift Control, яка враховує силу і швидкість зустрічного вітру та інші дорожні умови; а також функцію контролю «клювання носом» Active Nibble Control, яка допоможе уникати небажаних вібрацій у кермі.

fordДодаткове управління при зрушенні з місця па підйомі

Система допомоги при старті вгору Hill Start Assist тимчасово припиняє ковзання колес вперед або назад у момент, коли Ви рушаєте вгору. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Також вона стає в пригоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

fordУдосконалена підвіска – точне керування, плавний рух

Завдяки комбінації удосконаленої багатоважільної задньої підвіски та передньої підвіски МакФерсона колеса реагують ще злагодженіше, що сприятливо впливає на якість руху. У результаті автомобіль точніше реагує на кермо у будь-яких ситуаціях.

fordКруїз-контроль підлагоджується автоматично

Маючи у розпорядженні систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, Ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини.

Bookmark & Share