Безпека та охорона


 • БЕЗПЕКА

  Є велика кількість способів, як B-MAX може допомогти Вам залишатися в безпеці на дорозі.

  fordСистема контролю тиску в шинах

  Якщо одна з ваших шин починає втрачати тиск під час вашої подорожі, система буде негайно попереджати ва, висвітлюючи значок на панелі приладів. Таким чином, у Вас є шанс зупинитись і безпечно вирішити проблему.

  fordСпеціально зміцнений каркас кузова

  Корпус автомобіля був спеціально посилений в ключових областях, щоб компенсувати видалення традиційної центральної стійки для системи легкого доступу до салону. B-MAX має свої стійки, які інтегровані в двері. Інженери з техніки безпеки Ford, навіть розробили свої власні додаткові випробування на удар, щоб забезпечити B-MAX відповідальність найвищим стандартам безпеки.

  fordСистема безпеки активовається в долі секунди

  B-MAX оснащений передовою Інтелектуальною системою безпеки (IPS), яка координує низку систем безпеки, що забезпечують максимальний захист для Вас і Ваших пасажирів.

  fordESP допомагає Вам зберігати контроль у будь-яких умовах

  Електронна система курсової стійкості (ESP) постійно стежить за прогресом вашого автомобіля. Вона відчуває будь-які відхилення від вибраної лінії руху, наприклад, якщо ви починаєте ковзати, і автоматично коригує ваше транспортне положення, допомагаючи вам зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також дозволяє скоротити гальмівний шлях в екстреній ситуації.

  ford

  Сучасні системи для більш контрольованого гальмування

  Антиблокувальна гальмівна система (ABS) і електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD) об'єднуються, щоб зробити гальмівний шлях більш контрольованим. Допомога при екстреному гальмуванні (EBA) також допомагає B-MAX досягненню максимальної ефективності гальмування в аварійній ситуації. Система працює, відчуваючи, який тиск ви застосували до гальм і автоматично збільшує його, якщо це необхідно. (Інтегрований в ESP).

  fordДзеркало заднього виду з автоматичним затемненням

  Нічне водіння легше, якщо ви постійно не засліплені вогнями транспортних засобів, позаду. Інноваційне затемнене дзеркало заднього виду автоматично виявляє яскраве світло фар і перемикається на притемнене налаштування.

  fordЯскраві фари для безпечного нічного водіння

  Прожекторні галогенні фари виробляють більш яскраве, інтенсивне і більш проникаюче світло, так що ви можете краще бачити (і бути видимим) і в кінцевому підсумку краще їздити, з більшою безпекою. Світлодіодні денні ходові вогні допоможуть вам виділитися на дорозі

 • Охорона

  B-MAX має певні винахідливі способи зберегти себе від взлому.

  fordЗручний спосіб убезпечити свій автомобіль

  З системою Global Closing, ви можете відкрити і закрити всі двері й електричні склопідйомники віддалено, використовуючи ключ. Подвійна функція блокування не дозволяє зломщикові відімкнути двері зсередини


Bookmark & Share