Досвід керування

Міське водіння тепер приносить задоволення

B-MAX робить керування в місті більш легким і приємним, завдяки передовим технологіям управління і цілому ряду функцій, якими ви будете приємно здивовані, виявивши їх в машині і враховуючи її розмір. Додайте сюди унікальну систему дверей і він відповідатиме всім різноманітним вимогам сучасного водія.

 • ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ

  B-MAX оснащений передовими технологіями управління, щоб допомогти вам практично з кожним аспектом керування.

  ford

  B-Max гальмує за Вас, щоб уникнути зіткнення на низькій швидкості

  Інноваційна система Active City Stop допоможе вам пом'якшити або навіть уникнути зіткнення при повільному пересуванні або при швидкостях до 19км/год Якщо система виявляє, що автомобіль попереду несподівано зупинився, вона автоматично застосовує гальма.

  fordДодатковий контроль на схилі

  Hill Start Assist призупиняє відкат автомобіля назад, коли рух починається на пагорбі. Система працює шляхом підтримки тиску в гальмівній системі додаткові 2,5 секунди, даючи вам більше часу і контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на акселератор. Це також корисно, коли ви починаєте рух і зупиняєтесь на слизькій поверхні.

  fordЛегший рух заднім ходом з камерою заднього виду

  Стовпчики, низькі стіни, діти, які грають ... Камера заднього виду показує, що стоїть за вами на вбудованому дисплеї на панелі приладів. Для додаткової зручності, камера заднього виду включається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

  fordДатчики паркування

  Додаткові датчики паркування допомагають вам оцінити відстань між автомобілем та перешкодою, попереду або позаду вас. Вони подають звукове попередження, що підсилюється, чим ближче ви до перешкоди. Ця функція призначена, щоб допомогти вам припаркуватися швидко і впевнено.

  fordКонтроль тяги в поворотах

  Система Torque Vectoring Control реагує на дорожнє покриття 100 разів на секунду. Використовуючи цю інформацію, вона неодноразово врівноважує гальмівну силу в кожному з двох передніх коліс. Це максимізує зчеплення і загострює управління, допомагаючи Вам.

  fordПідсилювач рульового управління, який споживає менше енергії

  B-MAX має електричний підсилювач рульового управління (EPAS), який автоматично реагує у відповідності з ситуацією. Так що, якщо ви їздите в місті, на низьких швидкостях, або паркуєтесь, система дозволяє відчувати кермо легше і простіше даючи вам більшу маневреність. А на більш високих швидкостях (на автостраді, наприклад), система зробить управління важчим, щоб дати вам більше контролю і впевненості. Ця інноваційна EPAS активується тільки при необхідності, тому ви використовуєте менше енергії, що покращує паливну економічність.

  fordКруїз-контроль робить керування більш комфортним

  Якщо ви на автостраді, ви можете встановити швидкість, з допомогою кнопок на кермі. Щоб їхати швидше або повільніше, ви просто використовуєте те ж саме ручне управління.

  *Деякі функції можуть бути за додаткову плату

 • КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

  Простий доступ дверей робить B-MAX найгеніальнішим автомобілем у своєму класі.

  fordДоступ до інтер'єру

  Проста система дверцят в B-MAX робить доступ до важкодоступних місць набагато простішим. Дві зсувні задні двері і навісні передні двері дають вам екстра-широкий, 1.5м відкритий прохід.

  fordFord SYNC. Розширені технології

  З Ford SYNC, ви зможете керувати відтворенням музики, приймати дзвінки на свій мобільний, просто використовуючи свій голос. Ford SYNC може навіть прочитати вголос будь-який текст повідомлення, які ви отримуєте під час водіння. Це значить, ви можете зберегти ваші руки на кермі і ваші очі на дорозі.

  fordВідрегулюйте багажник у відповідності з вашим навантаженням

  B-MAX має регульоване навантаження на підлогу, яке можна розмістити в двох положеннях: або низька підлога багажника для створення більш глибокого місця в багажнику для високих навантажень, або на одному рівні з підлогою кабіни (122 мм). Останній варіант дає плоский простір навантаження, де тонкі або цінні предмети можуть бути вкладені, захищені та приховані від сторонніх очей. Навіть у більш високому положенні, підлога може утримувати 300 кг навантаження.

  fordПереналаштовування сидінь

  Ви можете створити великий простір навантаження склавши задні сидіння. Просто потягніть ручку на спинці задного сидіння і опустіть дві частини (у пропорції 60/40) окремо. Ви також можете скласти переднє пасажирське сидіння (унікальна функція B-MAX). Це дає вам максимальний можливий простір і розміщення навантаження до 2,35 м в довжину.

  fordСистема Ford KeyFree

  Система Ford KeyFree дозволяє блокувати і розблокувати ваш автомобіль, без необхідності витягування ключа з кишені або сумки.

  fordФари, що включаються автоматично, коли це необхідно

  Легко непомітити, коли денне світло зникає. B-MAX має датчики, які виявляють брак світла, і увімкнуть фари, роблячи водіння в сутінках простіше і безпечніше. Вони також включаються автоматично, коли ви в'їжджаєте в тунель.

  fordЗаведіть свій автомобіль одним натисненням кнопки

  Тепер немає необхідності використовувати Ваш ключ. Просто натисніть кнопку стартера, утримуючи зчеплення і двигун заведеться.

  fordІнноваційна центральна консоль

  Мульти-функціональна центральна консоль B-MAX дозволяє управляти багатьма системами автомобіля. Всі функції чітко відображаються на екрані, і ви можете отримати доступ до багатьох з них за допомогою перемикання на кермі.

  fordАудіо система

  Якість звуку, відображення ключової інформації про трек, а також інакші функції - це варіант для аудіо системи, встановленої на B-MAX.

  fordСклоочисники, які автоматично пристосовуються до дощу

  Двірники реагують на дощ в момент дії вологи на вітрове скло, а потім налаштовують свою швидкість, щоб впоратись з будь-якою погодою. Ви навіть можете вибрати один з шести рівнів чутливості, які визначають, як багато вологи накопичується.

  fordПідігрів лобового скла

  Просто натисніть кнопку, і невидимі нагрівальні елементи швидко очистять лід.

  fordДзеркала заднього виду

  Для того щоб уникнути випадкових ушкоджень, зовнішні дзеркала автоматично складаються всередину, коли автомобіль заблокований.

  fordОсвітлення

  Коли ви приїдете додому вночі, з системою B-MAX Home Safe фари залишаться включеними на деякий час, освітлюючи дорогу до ваших дверей.

  fordШвидкий спосіб комфортно подорожувати

  Щоб дати вам та вашим пасажирам більш спокійну подорож, було вжито ряд заходів для мінімізації шуму та вібрації від двигуна, дороги та вітру. Зокрема, новий легкий доступ дверної системи має хороше ущільнення дверей для усунення шуму вітру.

  fordКраща оглядовість

  B-MAX дає вам чітке уявлення про рух, з підвищеного водійського сидіння. Це дозволяє вам почувати себе більш впевнено за кермом, навіть на жвавих дорогах.

  fordПанорамний дах для більш яскравого та просторого відчуття

  B-MAX має панорамний дах, який дозволяє природному світлу проникати всередину, від чого салон здається ще просторішим. Це також дає вашим пасажирам відмінний вид на небо і зовнішній пейзаж.

  fordВстановлення температури для вашої зручності

  З додатковим електронним автоматичним контролем температури (EATC), ви можете просто вибрати точну внутрішню температуру, яка вам подобається, і система буде підтримувати її кондиціонуванням повітря.

  fordДодатковий комфорт з регулюванням та підігрівом сидінь

  Якими б не були умови на вулиці, ви можете почуватись комфортно в B-MAX. Ви можете обрати додатковий підігрів передніх сидінь, щоб тримати тепло навіть зимою.

  *Деякі функції можуть бути за додаткову плату.

Bookmark & Share