Двигуни

FIESTA ST - створена, щоб вражати


Fiesta ST була створена групою Team RS Ford на основі глобальної концепції спортивних автомобілів Ford. У шасі і трансмісії автомобіля застосовані передові технології та конструкторські рішення, що забезпечують відчуття справжньої спортивної їзди.

 • Двигуни


  ford

  Ключові технології двигуна

  1.6-літровий двигун Ford EcoBoost був спеціальним чином калібрований для забезпечення більшої потужності та прийомистості. Повністю алюмінієва конструкція має меншу вагу, забезпечує кращі експлуатаційні характеристики і керованість автомобіля. Двигун Fiesta ST поєднує безпосереднє впорскування і технологію Ti-VcT з сучасним турбонаддувом і новою конструкцією встановленого попереду проміжного охолоджувача.

  ford

  Найкраща динаміка у своєму класі

  Передові технології Fiesta ST перетворюють її потужність на динамічну їзду, яка завжди під вашим контролем. Fiesta ST має спеціально налаштовану підвіску, занижену на 15мм, для точної контрольованості над авто; Torque Vectoring Control - передова технологія, яка надає вам оптимального зчеплення при проходженні поворотів, а також Трьох-режимна електронна система курсової стійкості (ESС), що допоможе Вам в найскладніших дорожніх умовах. В залежності від того, як ви хочете керувати автомобілем, ви можете вибрати один з трьох режимів: "ESC ВКЛ", "ESC ковзання", або без втручання взагалі - "ESC ВИКЛ".
  Для забезпечення динаміки, Fiesta ST був ретельно протестований, на більше ніж 5000 км всесвітньо відомої траси в Німеччині - Нюрбургрінг Нордшляйфе.

Bookmark & Share