Комфорт і функціональність

 • Комфорт і зручність

  Ford Fiesta ST буде оснащена унікальними найновітнішими розробками компанії Ford,

  вони не тільки посилять задоволення від керування, але й підвищать рівень безпеки завдяки можливості регулювання рівня максимальної швидкості.

  ford

  Ford SYNC

  Fiesta ST - один з перших автомобілів, на якому європейцям буде доступна мультимедійна система SYNC з голосовим управлінням.

  ford

  Ford MyKey

  Fiesta ST буде оснащена системою Ford MyKey, що дозволяє власникам обмежувати швидкість автомобіля і забезпечує активацію систем безпеки, коли автомобілем керують водії-початківці

  ford

  Очистіть вітрове скло з функцією Quickclear

  Ця розумна функція призначена, для швидкої розморозки вітрового скла морозним ранком. Просто натисніть кнопку, і система підігріву в лічені секунди розморозить скло, навіть якщо температура надворі нижче нуля.

  ford

  Встановіть комфортну для себе температуру

  З електронним автоматичним контролем температури (EATC), ви можете просто вибрати точну внутрішню температуру яка вам подобається, і система підтримуватиме її.

 • Технології управління
  ford

  Безключовий доступ

  Система доступу без ключів Ford Keyless System, дозволяє відкривати і закривати Ваш автомобіль, без потреби в діставанні ключів з кишені або сумки. Ідеальне рішення, якщо у Вас зайняті руки.

  ford

  Запуск двигуна з кнопки Ford Power

  Fiesta автоматично визначає наявність в салоні унікального ключа, навіть якщо він знаходиться в кишені або сумці. Так-що просто натисніть кнопку запуску двигуна Ford Power і він оживе.

  ford

  Ідеально-чистий звук

  Опційна високо-технолігічна аудіо-система Sony включає в себе вісім преміум аудіо-динаміків, це не тільки дозволить вам насолоджуватися улюбленою музикою коли ви за кермом, вона також відображає інформацію про поточний трек.


Bookmark & Share