Дизайн

Передовий дизайн – всередині та зовні

Від спортивного та агресивного стилю до ретельно продуманого дизайну салону – усі елементи конструкції нового Focus ST підкреслюють приголомшливий зовнішній вигляд автомобіля та забезпечують максимально ефективне використання його видатних технічних характеристик.

 • ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
  ford

  Зовнішній вигляд

  Низький стійкий профіль і стрімкий силует Focus ST точно передають характер цього автомобіля. Стрімкі лінії капота, вузькі фари та здвоєні шестигранні вихлопні труби у центрі створюють яскравий образ. Інтелектуальний спортивний дизайн також покращує характеристики автомобіля, його аеродинаміку, притискну силу і зчеплення з дорогою.

  ford

  Салон

  Влаштовуйтеся зручніше в ергономічному спортивному водійському сидінні Recaro (з додатковою бічною підтримкою), візьміться за кермо з плоскою нижньою частиною, і ви миттєво відчуєте зв'язок із автомобілем. Завдяки продуманій компоновці основні елементи управління розташовані в інтуїтивно зручних місцях. А педалі спеціальної конструкції дозволяють повною мірою відчути усю міць Focus ST. На приладовій панелі розташований додатковий блок приладів – це одна із відмінних особливостей Focus ST. Цей блокідображає дані про тиск турбонаддування, температуру та тиск мастила.

  ford

  Колеса

  Надайте своєму автомобілю унікальний вигляд, що відповідає вашому стилю, – оберіть один із спеціально створених комплектів коліс, у тому числі нові 19-дюймові легкосплавні диски ST Design.


 • ІНТЕР'ЄР
  ford

  Оздоблення салону

  Незалежно від обраного дизайну оздоблення на вас незмінно чекають найкращі матеріали та найвища увага до деталей.


 • КОЛЬОРИ

  Новий Focus пропонується у семи виразних кольорах. Колір Stealth Grey є ексклюзивним для нового Focus ST, аколір Deep Impact Blue вперше використовується для цієї моделі.


  ford

  Deep Impact Blue

  ford

  Frozen White

  ford

  Moondust Silver

  ford

  Panther Black

  ford

  Race Red

  ford

  Stealth Grey

  ford

  Tangerine Scream


Bookmark & Share