Експлуатаційні характеристики та економічність


fordEcoBoost: жодних компромісів між потужністю й ефективністю

Щоб вивести продуктивність та економічність на новий рівень, у двох версіях бензинового двигуна EcoBoost використана комбінація безпосереднього вприскування пального та турбонагнітача. І новий 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost продовжує революційну лінійку, забезпечуючи нижчий рівень викидів і небачену досі економію пального – до 6,5 л/100 км із потужністю 160 к. с. , а 2,0-літровий EcoBoost видає вражаючу потужність – 240 к. с. Кожного разу, витискаючи педаль газу наповну, Ви будете насолоджуватися неповторним голосом двигуна, завдяки особливо налаштованому резонатору.

fordЛінійка дизельних двигунів

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Удосконалений 2,0-літровий TDCi пропонується у чотирьох версіях: на 120 к. с., 150 к. с., 180 к. с. і на 210 к. с. із подвійним турбонагнітачем. При створенні кожного двигуна використовувалися найпередовіші технології для покращення показників потужності, крутного моменту, економічності та зменшення викидів.

fordАвтоматична трансмісія – насолоджуйтесь швидким перемиканням передач

Ще однією родзинкою Galaxy є технологія, наявна зазвичай тільки у першокласних спортивних автомобілях – система автоматичного пелюсткового перемикання передач Automatic Paddle Shift Control із 6-ступінчастими автоматичною трансмісією та PowerShift. Натхненна перегонами технологія швидкого й плавного перемикання передач тепер покірно лежить під Вашими пальцями. Оскільки кнопки перемикання розташовані на кермі, перемикати передачі на поворотах стало ще зручніше.

fordІнтелектуальна інформаційна система для раціональнішої їзди

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює результати Вашої манери керування з огляду на споживання пального. Система аналізує швидкість, перемикання швидкостей, гальмування та рівні випередження, а також кількість коротких і тривалих поїздок. Потім смарт-програма підказує водієві, як заощадити пальне.

fordТри типи 6-ступінчастої трансмісії

Серед комплектацій S-MAX можна обрати три варіанти трансмісії: 6-ступінчаста з механічною коробкою передач, із високим крутним моментом і плавною та точною зміною передач; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач, із високим крутним моментом і точно налаштованим перемиканням, що продукує максимальну потужність та економічність; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач Ford PowerShift та з повним приводом.

fordАвтоматична коробка передач Ford PowerShift: Швидкість та економічність

Ця передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку механічної, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не втрачаєте потужності при перемиканні. Блискавично швидка трансмісія PowerShift: перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального та зниження рівня викидів CO2,порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

fordЗаощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

При зупинці на світлофорі або у пробках, ця технологія може автоматично вимкнути двигун, однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC. Коли Ви готові рухатися далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ – і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-стопу Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання пального до 10% (у міському циклі).


Bookmark & Share