Огляд

FORD KUGA

Потужний, витончений і ще стильніший як всередині, так і ззовні, Ford Kuga має відмінну місткість багажника і може похизуватися найновітнішими технологіями.

Інтелектуальна система повного приводу миттєво адаптується до умов дорожнього покриття, Система Active City Stop автоматично застосовує гальма на малих швидкостях для уникнення зіткень з автомобілем, що їде попереду. З технологією Ford SYNC ваш автомобіль читатиме вам вголос текстові повідомлення, а голосовий контроль дозволить з легкістю контролювати музикою та дзвінками на вашому телефоні. Ми також є горді представити першими інноваційну систему відкриття дверей багажника без допомоги рук: просто проведіть ногою під бампером і багажник відчиниться та зачиниться самостійно.

Наповнений безліччю інших інноваційних функцій, Ford Kuga виводить стиль та технологічність на зовсім новий рівень.

Двигун Ford EcoBoost 1.6 л

Нова модель отримала нове серце – 1.6-літровий турбований двигун EcoBoost з безпосередньою подачею палива, здатен дати фору навіть більш об'ємним двигунам. Доступні два варіанти потужності: 150 и 180 к. с.

Відмінне зчеплення на будь-якій поверхні

Автомобіль Kuga оснащується інтелектуальною системою повного приводу, яка безперервно оцінює дорожнє покриття з частотою в 20 раз швидше, ніж ви встигаєте кліпнути. Далі ця система подає на кожне колесо саме ту кількість потужності, яка необхідна для оптимального зчеплення, забезпечуючи цим ідеальне співідношення керованості та тяги в в будь-яких умовах.

Система автоматичного гальмування

Система покликана запобігати зіткненню при русі в насиченому потоці на малих швидкостях. Вона постійно аналізує відстань до автомобіля, що рухається попереду на відстані до 12 метрів і швидкості до 30 км/год. При небезпечному зближенні система підготує автомобіль до гальмування, щоб знизити наслідки від можливого зіткнення, або повністю його уникнути.

Безконтактне відчинення багажника

Унікальна система, яка дозволяє відчиняти та зачиняти двері багажника «без рук» (достатньо просто провести ногою під заднім бампером), знадобиться потрібною кожному, хто хоча б раз виходив з магазину з пакетами повними покупок і намагався дістати ключ з кишені чи сумки. А 456-літровий багажник здатен вмістити немало нових покупок!


Bookmark & Share