Безпека та захист

Найкраща безпека як на дорозі, так і поза нею

Новий Ford Kuga був розроблений, щоб протистояти навіть найсуворішим умовам пересування по найскладніших ділянках місцевості, тому він включає в себе ряд інноваційних технологій безпеки та допомоги водію, таких як електронна система стабілізації руху (ESP), інтелектуальна система безпеки (IPS) і інтелектуальний повний привід (AWD).

Ці високі рівні безпеки були визнані незалежною Європейською організацією з автомобільної безпеки, Euro NCAP, яка нагородила Ford Kuga максимальним 5-зірковим рейтингом безпеки та назвала Ford Kuga лідером з безпеки в своєму класі.

На додачу, системи Active City Stop та Ford SYNC разом функцією Екстренної допомоги були нагороджені відзнакою Euro NCAP Advanced за неперевершені технологічні інновації в області безпеки.

 • Допомога водію

  Технологія, що інформує вас про авто які вам не видно

  Система інформування про "сліпі зони автомобіля" використовує сенсори, щоб застережити вас про автомобілі які можуть ховатися у вашій "сліпій зоні". Датчики розташовані по боках вашого авто і інформують вас оранжевим індикатором на бічних дзеркалах.

  Дві сучасні системи, що допоможуть втримати авто на смузі руху

  Якщо ви почнете виїжджати з своєї смуги руху, Система попередження виїзду з смуги руху повідомить вас про це вібрацією керма та повідомленням на екрані інформування водія. Далі, якщо ви повільно реагуєте, або не змінюєте напрям руху, система підтримки смуги руху допоможе вам безпечно повернутись в правильну смугу. Система підтримки смуги руху виборола нагороду Euro NCAP Advanced за свій доведений зиск в безпеці автомобіля.

  Система оповіщення водія повідомить вас коли ви будете втомлені

  Система оповіщення водія (Driver Alert) постійно аналізує вашу поведінку за кермом та є спроектована виявляти будь які зміни викликані втомою. Якщо ви починаєте втомлюватись, Попереджуюче повідомлення появиться на дисплеї водія, пропонуючи водію взяти перерву. Ця технологія також отримала престижну нагороду Euro NCAP Advanced.

  Встановіть свій ліміт швидкості і нова Kuga дотримуватиметься його

  Вбудована в круїз-контроль функція обмеження швидкості дозволяє вам встановити свій власний ліміт максимальної швидкості, просто використовуючи управління на кермі. Після цього авто буде дотримуватися встановленого обмеження, так що ви зможете стежити за дорогою а не спідометром. Коли вам знадобиться прискорення, просто витисніть педель газу, щоб зняти налаштування.

  Додатковий контроль при рушанні вгору

  Система допомоги при рушанні вгору (Hill Start Assist) не дасть вам відкотитися назад коли ви рушаєте на пагорбі. Система діє шляхом утримання тиску в гальмівній системі на додаткові 2,5 секунд, даючи вам більше часу та контролю, доки ви переставите ногу на педль газу. Ця функція буде також у пригоді коли ви зупиняєтесь і рушаєте на слизьких поверхнях.

  Додаткове підсилення при екстренному гальмуванні

  Система допомоги при екстренному гальмуванні (EBA) допомагає новій Kuga досягти максимальної ефективності від гальмування в екстренних ситуаціях. Система відчуває який тиск ви створили на педалі гальм і, якщо потрібно, автоматично підвищить його.
 • Безпека

  Щоб уникнути зіткнень на малих швидкостях, Kuga гальмує за вас

  Інноваційна система "Active City Stop" допомагає вам уникнути зіткнень в повільному потоці машин, або на швидкостях, що не перевищують 30км/год. Якщо система виявляє, що авто попереду різко зупинилось, вона автоматично задіює гальма.Система "Active City Stop" отримала нагороду Euro NCAP Advanced за безпеку.

  Скоординовані системи безпеки активуються в долі секунди

  Нова Kuga оснащена сучасною розумною системою безпеки (IPS), яка координує ряд систем безпеки, щоб захистити вас та ваших пасажирів. Як і жорсткий, ультра-міцний кузов, існує ще безліч подушок безпеки. Щоб зменшити шанс отримати ушкодження при нещасному випадку, рульова колонка складеться та рухатиметься вбік від водія.

  Тримайте все під конролем, де б ви не були

  Електронна програма стабілізації (ESP) постійно аналізує рух вашого автомобіля. Вона відчуває будб-які відхилення від вашого обраного напрямку руху, наприклад коли вас починає заносити, та автоматично корегує розташування вашого авто на дорозі, допомагаючи вам втримати контроль над автомобілем.

  Система є постійно активною, однак тепер ви маєте можливість переключити її в режим "Обмеженої допомоги", що допоможе вам в важких ситуаціях, як от ,наприклад, глибокий сніг. ESP також включає в себе анти-пробуксовочну систему "Traction Control", щоб попередити надмірне прокручування колеса, та надати вам найкраще можливе зчеплення з дорогою, продуктивність та стабільність, де вам вона найбільше знадобиться.

Bookmark & Share