Двигун

 • Двигун

  ford

  КОНТРОЛЛЕР СИСТЕМИ ІНВЕРТОРА

  Керує роботою гібридної силової установки, зокрема підключає електродвигуни (перетворює постійний струм на перемінний) заради максимальної економії пального та забезпечення динаміки відповідно до команд водія.

  ford

  ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОМПРЕСОР

  Компресор кондиціонера, розроблений спеціально для електрифікованих автомобілів, живиться безпосередньо від високовольтної батареї. Отже, двигун може частіше вимикатися заради економії пального, а кліматична установка підтримуватиме комфортну температуру в салоні.

  ford

  2.0-ЛІТРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН (ЦИКЛ АТКІНСОНА)

  Неймовірно продуктивний, абсолютно новий 4-циліндровий двигун із системою регулювання фаз газорозподілу.

  ford

  ЕЛЕКТРИЧНІ НАСОСИ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ

  Основний насос працює в контурі охолодження двигуна. Менші насоси забезпечують охолодження блока управління силової установки та циркуляцію охолоджувальної рідини у блоці опалювача, коли двигун вимкнений.

  ford

  ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

  Вузол отримав нові настройки й систему активного паркування.

  ford

  ГІБРИДНА ТРАНСМІСІЯ

  Трансмісія з поділом потоку потужності об'єднує в собі тяговий електродвигун та генератор. Електронний блок управління забезпечує безступеневу передачу потужності від бензинового мотора до тягового електродвигуна через планетарний механізм.

  ford

  РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

  Понад 90% енергії, що зазвичай розсіюється під час гальмування, за допомогою електромашини можна перетворювати на електричну енергію і накопичувати в
  акумуляторній батареї.

  ford

  ЕЛЕКТРИЧНИЙ ВАКУУМНИЙ НАСОС

  Забезпечує енергоефективну підтримку гальмування.

  ford

  БЛОК УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА

  Керує роботою систем двигуна заради зменшення витрати пального та скорочення шкідливих викидів.

  ford

  ПОСИЛЕНИЙ ЛІТІЙ-ІОННИЙ АКУМУЛЯТОР

  Акумуляторна батарея ємністю 1.4 кВт•год має повітряне охолодження. Комплект батарей розташований у задній частині автомобіля. У корпусі також знаходяться перетворювач постійного струму та блок управління, який контролює температуру й рівень заряду батареї. Перетворювач забезпечує струм для заряджання батареї 12 В та для живлення бортової мережі 12 В.


Bookmark & Share