Сервіс

При купівлі нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів - для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ціна/якість, Вам підійде лише одне місце - дилерський пункт Ford.


 • Допомога в дорозі

  «Форд Асистанс» - це програма всеохоплюючої допомоги, створена для оберігання спокою власників автомобілів марки «Форд». Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях і доступна для всіх легкових автомобілів марки «Форд» протягом трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі «Форд»

  Технічна допомога в дорозі

  Якщо Ваш автомобіль вийшов з ладу в дорозі чи поблизу Вашої домівки, «Форд Асистанс» потурбується про нього. Якщо немає можливості вирішити проблему на місці події шляхом технічної допомоги, «Форд Асистанс» організує та оплатить евакуацію Вашого автомобіля до найближчого авторизованого дилерського центру «Форд».

  Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що програма «Форд Асистанс» діє лише в тих випадках, якщо на Вашому автомобілі виникла несправність, внаслідок якої автомобіль не може самостійно рухатися, або якщо це суперечить правилам дорожнього руху або експлуатації автомобіля.

  Якщо у випадку поломки Вашого автомобіля немає можливості здійснити ремонт в цей самий день, в рамках програми «Форд Асистанс» Вам та Вашим пасажирам будуть запропоновані способи продовжити Вашу подорож або повернутися додому (маються на увазі послуги «Прокатний автомобіль», «Проживання» та «Продовження подорожі»).
  Програма технічної допомоги в дорозі «Форд Асистанс» дійсна на території України та країн Європи цілодобово та без вихідних. Щоб скористатися послугами програми у випадку поломки Вашого автомобіля – Вам потрібно лише подзвонити в контакт-центр «Форд Асистанс».

  Що потрібно зробити, якщо Ви потребуєте допомоги

  Якщо Вам необхідна допомога в зв'язку з несправністю автомобіля або ДТП згідно програми «Форд Асистанс», в першу чергу подзвоніть за нижченаведеним телефоном, який є єдиним для дзвінків на території України та всієї Європи, в контакт-центр «Форд Асистанс» (будь-ласка, не робіть нічого самостійно!).

  ТЕЛЕФОН КОНТАКТ-ЦЕНТРУ «ФОРД АСИСТАНС»: +380 44 494 30 18


  Щоб отримати допомогу відповідно до програми «Форд Асистанс», будьте готові на початку розмови з оператором надати наступну інформацію:
  • Місцезнаходження та характер поломки Вашого автомобіля
  • Ваші прізвище, ім'я, по-батькові та Ваш контактний номер телефону
  • Державний номерний знак та номер кузову (ідентифікаційний номер) Вашого автомобіля
  • Дату придбання Вашого автомобіля

 • Гарантія на авто

  На Ваш новий автомобіль Ford поширюється фірмова гарантія компанії Ford - 2 роки без обмеження пробігу (гарантійний термін експлуатації автомобіля). Додатково, з моменту закінчення фірмової гарантії компанії Ford, строком до закінчення 3-х років з дати придбання автомобіля, на Ваше авто Ford розповсюджується спеціальна Програма продовженої гарантії без обмеження пробігу (на сімейство Transit - 3 роки або 100 000 км пробігу, що наступить раніше).

  Гарантійний ремонт

  Гарантійний ремонт означає усунення недоліків автомобіля (невідповідність вимогам нормативних документів) – ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів, які вийшли з ладу з вини виробника по причині дефекту матеріалу або виготовлення, безоплатно для клієнта. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється за вибором офіційного дилера у відповідності до технічних рекомендацій та переліку обов'язкових робіт, визначених виробником в відповідних нормативних (експлуатаційних) документах.

 • Гарантія на запчастини

  Гарантія на ремонтні роботи та запчастини

  Умови гарантії базуються на умовах гарантії Ford Motor Company та ДСТУ – 2322-93.
  1 (один) рік – на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли, агрегати, на які розповсюджується гарантія Ford Motor Company.
  20 діб або не більше 1500 км пробігу – на регулювальні роботи.

  Гарантія не розповсюджується на деталі, вузли і агрегати, надані для ремонту Замовником!

  Увага! Гарантія на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли і агрегати надається Виконавцем за таких умов:

  • проходження технічного обслуговування автомобіля тільки на авторизованій сервісній станції системи “Віннер";
  • виконання вимог (правил) експлуатації та зберігання автомобіля заводу-виробника, викладених в Сервісній книжці, Керівництві з експлуатації та Керівництві з гарантії, з якими Замовник ознайомлений.
 • Підтримка клієнтів

  Підтримка клієнтів

  Навіть в процесі експлуатації нового автомобіля можуть виникати питання. Найшвидший і найлегший спосіб отримати відповіді на них – звернутися до обслуговуючого Вас офіційного дилера Форд, який надасть Вам послуги найвищої якості.

  Проте, якщо у Вас виникне питання чи проблема, яку не зможе вирішити обслуговуючий Вас дилер, він має можливість скористатися всіма ресурсами самої Компанії Форд через відділ післяпродажного обслуговування компанії «Віннер Імпортс Україна», офіційного дистриб'ютора Компанії Форд в Україні.

  Відділ післяпродажного обслуговування компанії «Віннер Імпортс Україна» створено для того, щоб допомагати Вашому дилеру обслуговувати Вас. Якщо у Вас виникне необхідність зв'язатися з компанією «Віннер Імпортс Україна» безпосередньо, Ви можете звернутися у відділ післяпродажного обслуговування самостійно.

  Зателефонуйте: +380 44 585 63 00 або +380 44 585 69 20

  Або напишіть: Віннер Імпортс Україна
  Україна, 08112, Київська область,
  с.Капітанівка вул. Дачна, 5А
  Відділ післяпродажного обслуговування автомобілів Форд


  Факс: +380 44 585 69 21

  Відділ післяпродажного обслуговування «Віннер Імпортс Україна» працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.

  Це лише один із засобів, якими ми намагаємося підвищити якість обслуговування наших клієнтів.

 • Чому саме дилер Форд?

  Чому саме офіційний дилер Форд?

  Технічний потенціал офіційних дилерів Форд, їх досвід і відповідальність за якість обслуговування клієнтів логічно обґрунтовують те,що ремонт і обслуговування автомобіля протягом усього терміну його експлуатації варто довіряти саме офіційному дилеру.

  Нижче ми наводимо лише деякі з переваг, що мають офіційні дилери Форд:

  Гарантія якості

  Офіційні дилери Форд гарантують свою високу кваліфікацію. Будь-який недолік або неякісна робота з їхнього боку будуть виправлені безкоштовно. Для Вас як клієнта це є запорукою впевненості в отриманні послуг найвищої якості.

  Фахівці-професіонали

  Механіки, що пройшли навчання в Компанії Форд, знайомі з найсучаснішими технологіями і новітніми розробками Компанії Форд в галузі обслуговування. Адміністративні співробітники також проходять спеціальне навчання і незмінно ввічливі й уважні в обслуговуванні клієнтів.

  Професійне устаткування

  Ремонтні майстерні офіційних дилерів Форд оздоблені різноманітним ремонтним і тестовим устаткуванням, включаючи системи IDS – новітні розробки в області комп'ютерного діагностичного устаткування, створені Компанією Форд спеціально для обслуговування складних електронних систем, якими оздоблений Ваш автомобіль.

  Оригінальні деталі і комплектуючі

  Офіційні дилери Форд мають у своєму розпорядженні значні запаси оригінальних деталей і комплектуючих Ford і Motorcraft. У випадку, якщо будь-яка деталь відсутня на складі, дилери мають прямий зв'язок з офіційним дистриб'ютором Компанії Форд, що забезпечує термінове постачання для задовільнення Ваших потреб.

  Використання оригінальних запчастин Ford і Motorcraft
  У процесі розробки автомобілів Форд проводяться численні перевірки, що гарантують відповідність усіх деталей і вузлів стандартам якості і довговічності. Виконуючи будь-який гарантійний ремонт, офіційний дилер Форд, що обслуговує Вас, зобов'язаний використовувати ориганільні запчастини Ford чи Motorcraft.

  Для одержання максимальної вигоди від Вашого нового автомобіля також рекомендується використовувати оригінальні запчастини Ford чи Motorcraft при проведенні сервісного обслуговування та всіх ремонтних робіт (включаючи кузовні).
  В автомобілі існує ряд відповідних вузлів, у відношенні яких особливо важливо дотримуватись зазначеного правила. Наприклад, при заміні гальмівних колодок у процесі ремонту чи обслуговування Вашим природним бажанням буде їх відповідність стандартам безпеки.
  Для цього слід встановлювати оригінальні запчастини Ford чи Motorcraft, що відповідають специфікаціям, розробленим технічними фахівцями Компанії Форд, і стандартам контролю якості.

Bookmark & Share