FORD EDGE

Окраса нашої лінійки кросоверів - Ford Edge, який є втіленням сучасної витонченості. Потужна прийомистість, ультрасучасний стиль та новітні технології — ось що виділяє це авто серед інших. Сміливий і вражаючий на дорозі, цей автомобіль — більше, ніж SUV, це впевнена заявка на перемогу!

Пізнай Edge.

Адаптивне кермування

Ця додаткова нова технологія робить водіння легким навіть на складних ділянках шляху. Вона безперервно відслідковує умови та спосіб їзди, підлаштовуючи передатне число кермового управління – кількість поворотів кермового колеса, необхідну для повороту. При низьких швидкостях, наприклад, під час паркування, Адаптивне кермування робить автомобіль маневренішим, зменшуючи необхідні зусилля для повороту. На високій швидкості Адаптивне кермування робить кермування чутливішим, полегшуючи поворот при меншому повороті керма. Чим менше зусиль, тим приємніша їзда.

Активне шумозаглушення

Система активного шумозаглушення вимірює різкі звукові хвилі (на зразок шуму двигуна) і компенсує його. Вона відділяє їх від звуків, які ви хочете чути, — музики або розмови, для того, щоб останні звучали для вас кришталево чисто. Або ви можете відкинутися в кріслі і насолодитися тишею, зосередившись на дорозі.

Передовий. Легкий. Інноваційний.

Ford Edge оснащено багатьма інноваційними технологіями. Ви здивуєтеся, як ви раніше управлялися без деяких із них. Усі вони націлені на те, щоб ви зосередилися на керуванні і пильнували дорогу, яка лежить попереду.

Більше задоволення. Менше кермування.

Адаптивне кермування — це нова технологія, яка робить кермування легким за будь-яких умов, у будь-який час, навіть під час паркування. На низькій швидкості, наприклад, коли ви маневруєте на парковці, необхідно виконувати менше обертів керма. На високій швидкості автоматично налаштовується зручніше передатне число кермового управління, забезпечуючи зручну надійну реакцію. Також є Спортивний режим. Якщо його ввімкнути, то при їзді заметеним та звивистим шляхом кермувати буде також нескладно, оскільки для входу в повороти знадобиться менше обертів керма.

Технологія, що керується голосом

Ford SYNC 2 дозволяє залишатися на зв'язку, керувати телефоном, музикою, навігаційною системою та системою кондиціювання за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або 8-дюймового кольорового сенсорного екрану. Ви навіть можете відкрити перелік місцевих ресторанів, просто сказавши «Я голодний», або увійти до Гіду Мішлен, щоб вибрати й забронювати місце для вечері або номер у готелі. Існує можливість підключення до точки доступу Wi-Fi, а також USB-модем. Система Ford Emergency Assistance автоматично допоможе зателефонувати до Аварійної служби у разі нещасного випадку.

Надійність у мінливих умовах

Система розумного повного приводу (AWD — All-Wheel Drive) здатна визначити зчеплення, баланс кузова та чутливість, необхідні для їзди у вологих, сухих, крижаних умовах та на 
мінливому дорожньому покритті. Технологія інтелектуальна, вона здатна перенаправляти привід на передню або задню вісь, залежно від потреби. Винятковій керованості та підвищеній ефективності сприяє реалізація «крутного моменту на вимогу», яка забезпечує безпечне й легке керування.

Фари, які дозволяють зазирнути за поворот

Адаптивне освітлення від фар Ford на динамічних світлодіодах не просто вражає: воно інтелектуальне. Серія світлодіодів формує точний світловий візерунок, забезпечуючи виняткове освітлення завдяки яскравому насиченому природному світлу. Також наявні денні ходові вогні. А світлодіодні стрічки індикаторів повороту встановлено замість традиційних ламп, які «блимають», спалахуючи по черзі, підвищуючи помітність для інших водіїв. До того ж, безвідблискове дальнє світло автоматично підлаштовується, максимально збільшуючи видимість і уникаючи засліплення інших водіїв. Варто відзначити, що нові фари й ліхтарі відслідковують дорогу, завдяки чому водій може ясніше бачити її під час проїзду вигинів дороги.

Безкомпромісний. Економічний. Передовий.

Поєднавши продуманий дизайн, майстерний проект та посилену аеродинамічність, Ford Edge являє собою відмінно збалансовану комбінацію ходових якостей, паливної економічності та чіткої керованості.

Покращена підвіска забезпечує мінімальне гойдання та чітку керованість

Цілком нова покращена багатоважільна задня підвіска у поєднанні з передньою розширеною підвіскою Макферсона забезпечує відмінне керування колесами та чудову плавність руху. Підвіску розроблено спеціально під значні ширину й висоту Edge, в контексті її особливих ходових якостей, що сприяють прийомистості машини.

Коробка передач Ford PowerShift. Швидка та економічна

Ставши поєднанням зручності автоматичної коробки передач та контрольованості механічної, ця передова 6-ступінна коробка передач заздалегідь вибирає для вас наступну передачу, щоби при перемиканні не втрачати потужності. PowerShift блискавично й непомітно перемикає передачі, машина рухається плавно, паливо витрачається економічно, викид CO2 менший, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

Пелюсткове перемикання: відчуйте швидкість перемикання передач на автоматичній трансмісії

Автоматичне пелюсткове перемикання передач (Automatic Paddle Shift) можливе зазвичай тільки у найкращих спорткарах. Втім, ця функція присутня як на 6-ступінній автоматичній 
трансмісії, так і на трансмісії PowerShift. Ця технологія, народжена для гоночних автомобілів, надає можливість швидко перемикати передачі легким рухом пальців. Ви можете ефективно перемикати передачі під час повороту, оскільки пелюстки перемикання вбудовані в кермо.

Автоматичне відключення для економії пального

Коли ви зупинилися на світлофорі або машина стоїть у заторі на холостому ході, ця технологія може автоматично вимкнути двигун (при цьому не позбавляючи живлення такі допоміжні системи, як фари, кондиціонер, радіоприймач та система Ford SYNC). Коли ви готові знову рушити, просто натисніть на педаль зчеплення і перемкніться на першу передачу, як зазвичай робите, або натисніть на педаль акселератора при автоматичній трансмісії, і система знову ввімкнеться. Автоматичне відключення зокрема ефективне на вулицях міста, де може заощадити до 10% пального (у міському циклі).

Спокійно. Комфортно. Зручно.

Ford Edge оснащений продуманими деталями для того, щоб ви та ваші пасажири почувалися розслаблено і насолоджувалися невимушеною подорожжю.

Паркуйтеся та рушайте без проблем

Поєднавши декілька технологій, система активної допомоги при паркуванні (Active Park Assist) не просто кермує машину, заводячи її між двома паралельними паркомісцями. Завдяки функції Park Out Assist вона ще й допоможе виїхати звідти. Система паралельного та перпендикулярного паркування знайде для вас прийнятне місце, коли ви проїжджатимете повз нього. Потім вона автоматично кермуватиме авто, щоб потрапити на нього, вам залишається лише натискати на педалі акселератора й гальма та перемикати передачі згідно з інструкціями на екрані та звуковими сигналами.

Тут можна витягнути ноги

П'ять сидінь великого розміру, розташовані у два ряди, заднє сидіння ділиться у співвідношенні 60:40 — у салоні достатньо місця для кожного пасажира. Завдяки численним сховищам, а ще й об'ємистому багажникові у машині достатньо місця для пасажирі, багажу, покупок, домашніх улюбленців, спортивного обладнання та багато чого іншого.

Підсвітка салону відповідає вашому стилеві, смакові та настрою

Усі органи керування салону підсвічені сучасним крижано-синім світлом. Підсвітка салону дозволяє освітити різні зони автомобіля, такі як ніші для ніг, підставки для чашок на панелі, 
одним із семи різних кольорів. Ви навіть можете змішати їх, а потім створити та зберегти п'ять власних міксів за допомогою функції MyColour.

Безпечний. Надійний. Захищений.

Ford Edge оснащений комплексним пакетом заходів безпеки, які забезпечують вам і вашим пасажирам високий рівень захисту.

Система, яка може захистити вас та людей навколо

Система уникнення зіткнення та виявлення пішоходів попереджує водія про наявність людей та великих предметів на дорозі перед автомобілем або на шляху, що перетинається. Якщо водій не реагує, система автоматично активує гальма. Ця нова інноваційна технологія призначена для послаблення тяжкості дорожньо-транспортних пригод, а в деяких випадках — уникнення лобового зіткнення; вона працює на швидкості до 80 км/год (50 миль/год).

Винятковий захист задніх пасажирів

Зовнішні сидіння заднього ряду можна обладнати унікальною функцією безпеки Ford: задніми надувними пасами безпеки. У випадку удару паси надуваються і розподіляють руйнівну силу удару на вп'ятеро більшу площу тіла, ніж звичайні паси безпеки. Ця інноваційна технологія допомагає скоротити ризик травмування за рахунок зменшення тиску на грудну клітину і утримання рухів голови та шиї.

Додаткове зусилля для аварійного гальмування

Гальмівний асистент допомагає досягти максимальної ефективності гальмування автомобіля в аварійній ситуації. Керування нею здійснює електронна система контролю стійкості, яка відчуває прикладений водієм тиск і автоматично підсилює його за потреби.

Функція Попередження водія сповіщає вас, коли виявляє, що ви стомлені

Функція Попередження водія постійно відслідковує ваш стиль руху з метою виявлення будь-яких змін, що можуть свідчити про стомленість. Якщо система ідентифікує зменшення рівня вашої уваги, на екрані з'являється знак попередження — вам пропонується зробити перерву.

Надійний. Вражаючий. Динамічний.

Таку зовнішність важко проігнорувати — Ford Edge поєднав зміст і форму. Це фантастичний автомобіль з декількох причин. З будь-якої точки зору Edge випромінює помітне почуття сучасності та неперевершеної якості.

До деталей. Преміум. Продуманий.

Простору достатньо, щоб сіли п'ятеро дорослих людей і відчували розкішний комфорт. Високоякісні деталі, такі як оздоблення з срібного атласу або чорного дерева, насичують собою салон.

Модний інтер'єр Edge поєднує продуманий дизайн і ретельну увагу до дрібниць. Він налаштовує на спокійну, впевнену їзду. Система активного шумозаглушення посилює спокій та атмосферу

в салоні; Ford Edge скрізь підносить сюрпризи.

Edge має просторий вишуканий інтер'єр

Завдяки SYNC 2 ви можете за допомогою голосу керувати багатьма функціями Edge

П'ятеро пасажирів можуть почуватися комфортно, і ще достатньо місця для багажу

Індивідуальний. Яскравий. Вражаючий.

Характерні ультрасучасні кольори свідчать про вашу індивідуальність і почуття смаку.

Oxford White

Shadow Black

Ruby Red

Nautilus Blue

Ingot Silver

Kona Blue

Magnetic Grey

Bronze Fire Red

White Platinum

Electric Spice

Збалансовано. Зручно. Сучасно.

Майстерно виготовлене гарне внутрішнє оздоблення наявне у палітрі комбінацій кольорів. Ви та ваші пасажири можете вирушати в мандрівку у салоні, який створений не тільки зручним, але й сучасним.

Sport: Чорна тканина

Titanium: Чорна шкіра

Titanium: Шкіра кольору «кераміка»

Titanium: Шкіра кольору «коньяк»

Великі. Виразні. Сильні.

Наявний цілий ряд варіантів вибору потужних колес, зокрема 20-дюймові литі диски, вкриті Dark Tarnish — унікальним покриттям Ford Edge Sport.

19" X-спицеве колесо зі срібним покриттям (Стандарт Titanium)

19" X-спицеве колесо зі срібним покриттям передньої частини і темно-срібними ділянками (Стандарт для Titanium)

20" X-спицеве колесо із покриттям Dark Tarnish.(Стандарт для Sport)

20" X-спицеве колесо з полірованою передньою частиною і темно-срібними ділянками (Входить до пакету Люкс)