Mondeo Hybrid

Mondeo Hybrid оснащений оптимізованим високоефективним двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном. Їх поєднання забезпечує низький рівень споживання пального.

Гібридні автомобілі оснащені двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном з системою регенерації та накопичення електроенергії. Ключова перевага гібридних автомобілів – це знижений рівень споживання пального. Якщо при русі ці автомобілі використовують тільки електродвигун, то вони взагалі не споживають пальне. У більшості подорожей на невеликих швидкостях та на маленькі відстані гібридні автомобілі Ford використовують лише заряд батареї. При підвищенні швидкості, коли автомобілю потрібно більше потужності, вмикається бензиновий двигун.

Усі гібридні транспортні засоби використовують архітектуру Ford Powersplit. Це означає, що вони можуть споживати виключно енергію акумуляторної батареї або бензинового двигуна або їх комбінацію, забезпечуючи тим самим більшу економію пального. Гібридні автомобілі Ford також оснащені рекуперативною гальмівною системою. На відміну від традиційних транспортних засобів, оснащених бензиновими двигунами, які не використовують енергію, вироблену під час гальмування, гібридні автомобілі Ford використовують її для підзарядки акумуляторної батареї. Гібридні автомобілі оснащені сучасними літій-іонними акумуляторними батареями. Крім того, нові автомобілі оснащені набором інформаційних систем, що дозволяють водіям відслідковувати рівень споживання пального.

Чудові враження від керування автомобілем

Економічність. Сучасна гібридна технологія.

Електричний та бензиновий двигуни Mondeo Hybrid дарують неймовірну плавність ходу та керованість.Автомобіль здатен плавно перемикатися між електродвигуном та бензиновим двигуном об'ємом 2.0 л,що дозволяє максимально економічновикористовувати пальне. Більше того,автомобіль може використовуватипотужність електродвигуна, якийоснащений сучасною літій-іонноюакумуляторною батареєю, при русі поавтостраді.

Автомобіль дбає про те, щоб ви ефективно використовували енергію.

На екрані з інтерфейсом SmartGauge™нового покоління з'являються анімованііндикатори (у вигляді листочків), якщоводій ефективно витрачає енергію.Крім інтерфейсу, екран водія такожвирізняється панеллю приладівEcoGuide. Чим ефективніше водійвикористовує енергію, тим більшелисточків з'являється на екрані. Такимчином, водій може відслідковуватизапас енергії та оптимізувати їївикористання. Рекуперативна гальмівнасистема дозволяє використовуватидо 90 % енергії, яка виробляється підчас гальмування, для заряджанняакумуляторної батареї. Навіть колиMondeo Hybrid гальмує, він допомагає вамрухатися вперед.

Динаміка, яка принесе вам задоволення

Контроллер системи інвертора

Керує роботою гібридної силової установки, зокрема підключає електродвигуни (перетворює постійний струм на перемінний) заради максимальної економії пального та забезпечення динаміки відповідно до команд водія.

2.0-літровий бензиновий двигун  

Неймовірно продуктивний, абсолютно новий 4-циліндровий двигун із системою регулювання фаз газорозподілу.

Електричний компресор

Компресор кондиціонера, розроблений спеціально для електрифікованих автомобілів, живиться безпосередньо від високовольтної батареї. Отже, двигун може частіше вимикатися заради економії пального, а кліматична установка підтримуватиме комфортну температуру в салоні.

Гібридна трансмісія

Трансмісія з поділом потоку потужності об'єднує в собі тяговий електродвигун та генератор. Електронний блок управління забезпечує безступеневу передачу потужності від бензинового мотора до тягового електродвигуна через планетарний механізм.

Керувати автомобілем стало приємніше

Просто промовте голосову команду

Залишайтеся на зв'язку завдяки системі Ford SYNC®.1 З її допомогою ви можете здійснювати телефонні дзвінки, натиснувши лише одну кнопку та вимовивши голосову команду. Коли ви під'єднаєте свій телефон до системи автомобіля, всі контакти з телефонної книги будуть синхронізовані з нею. З допомогою голосових команд ви навіть зможете виконувати пошук тієї музики, яку хочете послухати. Окрім того, ви можете вимовити «Bluetooth®-аудіо» , щоб здійснити потокове відтворення музики з телефону. Під'єднайте свій MP3-програвач, USB-пристрій або iPod®, щоб прослухати свої улюблені композиції. Системи у автомобілі Mondeo також реагують на дотик. Наприклад, SYNC з MyFord Touch™ 1 та 8-дюймовим кольоровим сенсорним рідкокристалічним екраном. Кольорова графіка та прості елементи керування дозволяють вам користуватися телефоном, розважальною та навігаційною системою, а також клімат-контролем. Збільшуйте та переглядайте інтерактивні карти з допомогою навігаційної системи, яка реагує на голосові команди та підтримує геолокаційні точки 3D.

Аудіотехнології

Салон нового Mondeo з чудовою шумоізоляцією є ідеальним місцем для передових розважальних систем. 
Система Premium Sound Має 8-канальний підсилювач й акустичну систему, куди входять високочастотний динамік на передній панелі та прихований сабвуфер з високою якістю відтворення звуку. Три радіотюнери і дві антени разом забезпечують прийом найсильнішого радіосигналу.

Яскравість та кут повороту динамічних світлодіодних фар Ford регулюються автоматично залежно від швидкості автомобіля та дій водія.

Адаптивне освітлення з динамічними світлодіодними фарами Ford допомагає зазирати за ріг та виявляти приховані об'єкти. Яскраві білі промені ефективно та рівномірно освітлюють дорогу, і таке світло значно ближче до природного освітлення, ніж світло від звичайних галогенових чи ксенонових фар. Завдяки високій продуктивності ці фари також допомагають зменшити споживання пального та збільшити строк служби автомобіля.

У Mondeo Hybrid безпека і надійний захист для вас і ваших пасажирів — на першому місці.

Стабільний. Тоді, коли це дійсно потрібно

Ford Mondeo створювався для того, щоб уникнути небажаних сюрпризів під час вашої подорожі. 7 стандартних подушок безпеки підвищують рівень безпеки: фронтальні подушки безпеки для водія та переднього пасажира; бокові подушки безпеки для водія та переднього пасажира; шторки безпеки для передніх та задніх пасажирів; подушка безпеки для захисту колін водія. Також доступні надувні ремені безпеки для пасажирів на задніх сидіннях (опція). Правильне керування автомобілем. Якщо ви дозволяєте своїм дітям-підліткам сідати за кермо автомобіля, увімкніть систему MyKey®, яка блокує можливість здійснювати дзвінки та надсилати СМС-повідомлення під час керування.

Представляємо нове покоління ременів безпеки

Відзначені нагородами задні надувні ремені безпеки Ford, призначені, щоб зменшити кількість і серйозність травм для пасажирів задніх сидінь, розподіляють силу зіткнення, охоплюючи площу тіла, яка в п'ять разів перевищує робочу площу звичайного ременя безпеки. Це допомагає знизити тиск на груди пасажира та контролювати рухи голови та шиї. В умовах повсякденної експлуатації надувні ремені працюють так само, як і звичайні, є зручнішими завдяки м'яким краям та сумісними з дитячими сидіннями.

Активна допоміжна система паркування допомагає знайти місце

Активна допоміжна система паркування здатна спрямувати автомобіль в місця для стоянки, чия довжина чи ширина лише на 20% перевищує довжину чи ширину автомобіля. Просто натисніть кнопку, і датчики цієї новаторської системи знайдуть відповідне місце, поки ви їдете поруч зі стоянкою. Після цього система автоматично повертає кермо в потрібному напрямку, тоді як вам залишається лише натискати педалі акселератора, гальма та перемикати передачі (дотримуючись інструкцій на екрані). Допомога під час виїзду зі стоянки працює схожим чином, допомагаючи виїхати з місця паралельного паркування.

Mondeo Hybrid має витончений, елегантний і спортивний зовнішній вигляд

Насолоджуйтесь спокійною, вишуканою атмосферою салону Ford Mondeo Hybrid

Нові матеріали та процеси гарантують, що ваш Mondeo збереже свій чудовий зовнішній вигляд впродовж багатьох років.

Deep Impact Blue

Blazer Blue

Magnetic

Guard Grey

Мoondust Silver

Ruby Red

Tectonic Silver

Frozen White

White Platinum

Shadow Black (Absolute Black)