НОВИЙ FORD EDGE

 Новий Ford Edge — втілення досконалості. Ультрасучасний дизайн кузова в поєднанні з вишуканим оздобленням салону дарує відчуття розкоші навколо. Передові технології, що забезпечують новий рівень комунікаційних рішень і впевненого керування автомобілем, призначені для полегшення водіння в будь-яких ситуаціях.

Новий рівень досконалості

 Аби поліпшити ваші враження від водіння, в новому Ford Edge запроваджено цілу низку новітніх технологій. Серед них — адаптивний круїз-контроль (Adaptive Cruise Control) із системами Stop and Go (старт-стоп) і Lane Centring (утримання автомобіля в середині займаної смуги). Ці системи бездоганно доповнюють одна одну, що дає вам можливість насолоджуватися кожною поїздкою і думати лише про важливе та приємне.

 

Спроектовано відповідно до найсуворіших стандартів

 У новому Edge продуманий дизайн поєднується з прискіпливою увагою до найдрібніших деталей. Нові двигуни, у тому числі сконструйований відповідно до найвищих стандартів 4-циліндровий дизельний двигун Ford EcoBlue об’ємом 2,0 л, доповнені механічною 6-швидкісною коробкою передач або 8-швидкісним автоматом із дисковим перемикачем передач. Результат: потужний та економічний позашляховик із динамічними характеристиками, що забезпечують виняткову надійність і керованість.

Передові системи безпеки

 В новому Ford Edge використовується низка інтелектуальних технологій забезпечення безпеки, поєднання яких дозволяє максимально захистити вас, членів вашої родини та інших учасників дорожнього руху. Одні технології, наприклад, подушки безпеки для всіх пасажирів у салоні, допомагають захистити членів вашої родини у разі ДТП. Інші ж, такі як система попередження зіткнень (Pre-Collision Assist), покликані не допустити ДТП.

Візьміть із собою все потрібне

Чи збираєтеся ви в подорож у довгоочікувану відпустку, на сеанс шопінг-терапії, чи то на заплановану гру в гольф — у новому Ford Edge знайдеться місце для всього необхідного. Навіть дуже високі пасажири зможуть розміститися з комфортом на задніх сидіннях. Знімний причіпний пристрій, що встановлюється за додатковим замовленням, і поздовжні лаги багажника на даху дозволять збільшити і без того значну багажну місткість автомобіля.

Створений для комфорту

 Бездоганна майстерність виготовлення і найвища якість матеріалів — із перших секунд у салоні нового Edge ви відчуєте гордість від володіння престижною річчю. Виготовлена на замовлення аудіосистема B&O потужністю 1000 Вт із 12 динаміками забезпечує звучання як у концертному залі.

Новий рівень досконалості

 Аби поліпшити ваші враження від водіння, в новому Ford Edge запроваджено цілу низку новітніх технологій. Серед них — Ford Co-Pilot360 з адаптивним круїз-контролем (Adaptive Cruise Control) і системами Stop and Go (старт-стоп) та Lane Centring (утримання автомобіля в середині займаної смуги). Ці системи бездоганно доповнюють одна одну, що дає вам можливість насолоджуватися кожною поїздкою і думати лише про важливе та приємне.

Ваш персональний асистент

Ford Co-Pilot360 — це комплекс передових технологій допомоги водію, спільна робота яких дозволяє зробити ваші поїздки комфортабельнішими і приємнішими, ніж будь-коли раніше. Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop and Go (старт-стоп) автоматично регулює швидкість з урахуванням автомобіля, що знаходиться попереду. Якщо рух повністю зупиняється, двигун автоматично вимикається і заводиться знову, коли шлях звільнено. Система здатна навіть розпізнавати знаки обмеження швидкості і відповідно регулювати значення швидкості круїз-контролю. Технологія Lane Centring також допомагає керувати автомобілем, слідкуючи за розміткою дороги і допомагаючи утримувати автомобіль посередині займаної смуги.

Система круїз-контролю, яка автоматично зупиняє і знову заводить ваш Edge

Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop and Go (старт-стоп) дозволяє обрати необхідну швидкість руху, а система автоматично підтримує її. Якщо вбудований радарний датчик виявляє попереду транспортний засіб, система уповільнює рух вашого автомобіля, підтримуючи заздалегідь установлену дистанцію, і може навіть повністю зупинити автомобіль у разі інтенсивного руху. Щойно дорога перед вами знову стане вільною, автомобіль набере задану вами швидкість.

Легке керування

Система адаптивного керування Adaptive Steering забезпечує чутливе рульове керування в будь-яких умовах. При низькій швидкості, наприклад, під час маневрування на паркуванні, потрібне зменшення вільного ходу керма. За більш високої швидкості рульове керування стає більш маневреним і точним. Увімкнення спортивного режиму знижує зусилля на кермі, потрібне під час проходження поворотів, що дозволяє отримувати справжню насолоду від їзди звивистими дорогами.

Система, що допомагає уникнути зіткнень

Система допомоги під час активного маневрування (Evasive Steering Assist) виявляє автомобілі, пішоходів або інші перешкоди на дорозі попереду вас. Виявивши можливість зіткнення, вона підвищує «відкличність» керма, щоб допомогти вам об’їхати перешкоду.

Простий рух заднім ходом

Огороджувальні тумби, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду відображає об’єкти позаду автомобіля на екрані, вбудованому в центральну консоль. Окрім того, вона показує предмети, які ви могли не помітити, а також відображає віртуальні лінії, допомагаючи паркуватися в найтісніших місцях. Камера активується автоматично при ввімкненні заднього ходу.

Технологія, яка «бачить» те, чого не помічає водій

Система інформування про об’єкти в «сліпій» зоні за допомогою радарних датчиків виявляє машини, які можуть перебувати в цій зоні. Вони встановлені з обох боків вашого Edge і подають сигнал попередження про потенційно небезпечні ситуації за допомогою помаранчевого світлового індикатора, який чітко видно на бічному дзеркалі заднього виду.

 

Адаптивні фари з функцією активного освітлення поворотів

Система адаптивного освітлення зі світлодіодними фарами і денними ходовими вогнями Ford Dynamic генерує чіткі і дуже яскраві світлові пучки, інтенсивність яких автоматично регулюється залежно від видів дорожнього покриття та умов руху. Крім того, безблікове дальнє світло матричних фар автоматично підлаштовується, не допускаючи засліплення інших водіїв. Нова система здатна навіть визначати вигин дороги для того, щоб завчасно освітлювати повороти і перехрестя.

Передова система, яка допоможе вам залишатися на обраній смузі руху

Використовуючи спрямовану вперед камеру для спостереження за дорогою, система попередження про зміну смуги руху (Lane Keeping) визначає, якщо ви ненавмисно починаєте з’їжджати зі своєї смуги. Система Lane Keeping Aid допоможе безпечно повернутися на відповідну смугу. Якщо колесо автомобіля торкається розділової лінії або краю дороги, функція Lane Keeping Alert попереджає водія за допомогою вібрації керма і відображає візуальне попередження. Система автоматично вимикається на швидкості менше 64 км/год, а також її можна відключити вручну.

Впевнене водіння — скрізь і завжди

Оновлена інтелектуальна система повного приводу забезпечує необхідне зчеплення з дорогою, стійкість на поворотах і чутливість рульового керування на мокрій, сухій або слизькій дорозі, а також на різних видах дорожнього покриття. Технологія задіює тільки передній привід, коли повний привід не потрібний, а потім, залежно від умов водіння, включає і його. Це забезпечує неймовірну точність керування і підвищену ефективність.

Виявлення автомобілів, які ви не помітили

Функція попередження про рух транспорту в перетинаючому напрямку (Cross Traffic Alert) входить до складу системи інформування про об’єкти в «сліпих» зонах (Blind Spot Information System). Коли ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом і маєте обмежений огляд дорожньої ситуації, система попередження про рух транспорту в перетинаючому напрямку виявляє транспортні засоби, що наближаються, подає звуковий сигнал і може навіть задіяти гальма за відсутності своєчасної реакції з вашого боку. Система також вмикає світлодіодний індикатор у бічному дзеркалі заднього виду (лівому або правому, залежно від напрямку руху транспортного засобу, що наближається).

Спроектований відповідно до найвищих стандартів

У новому Edge продуманий дизайн поєднується з прискіпливою увагою до найдрібніших деталей. Нові двигуни, у тому числі сконструйований відповідно до найвищих стандартів 4-циліндровий дизельний двигун Ford EcoBlue об’ємом 2,0 л, доповнені механічною 6-швидкісною коробкою передач або 8-швидкісним автоматом із дисковим перемикачем передач. Результат: потужний та економічний позашляховик із динамічними характеристиками, що забезпечують виняткову надійність і керованість.

6-ступінчаста механічна коробка передач

6-ступінчасту механічну коробку передач в автомобілі Edge було оптимізовано, щоб зробити перемикання передач більш легким, точним і тихим. Її спеціально спроектовано таким чином, щоб поліпшити динаміку водіння і знизити витрату палива, що допомагає зробити ваші поїздки більш захоплюючими і скоротити кількість заправок.

Нова високотехнологічна 8-ступінчаста автоматична коробка передач зі стильним дисковим перемикачем передач

В автомобілях з автоматичною трансмісією традиційний важіль перемикання передач замінено на дисковий перемикач. Це дозволяє повністю контролювати роботу нової надсучасної коробки передач, забезпечуючи покращені динамічні характеристики та неймовірно плавне перемикання передач, а також робить дизайн салону вільнішим і просторішим. Коли ви паркуєте свій позашляховик, автоматично вмикається режим паркування.

Швидке ручне перемикання передач

Ця технологія, запозичена з автоперегонів, забезпечує швидке, просте і зручне перемикання передач. А оскільки перемикачі знаходяться на кермі, ви можете набагато ефективніше перемикати передачі під час проходження поворотів.

Створений для комфорту

 Бездоганна майстерність виготовлення і найвища якість матеріалів — із перших секунд у салоні нового Edge ви відчуєте гордість від володіння престижною річчю. Виготовлена на замовлення аудіосистема B&O потужністю 1000 Вт із 12 динаміками забезпечує звучання як у концертному залі.

Ця система дозволяє почути навіть власні думки

Активна система шумоглушіння покликана усунути всі небажані шуми в салоні. Використовуючи технологію, схожу на ту, що застосовується в протишумних навушниках, мікрофони визначають і вимірюють певні звукові хвилі. Після цього система створює нечутний «білий шум», щоб усунути небажані звуки і забезпечити справжнє відчуття безтурботності під час руху.

Ваша улюблена музика в ідеальному звучанні

Якими б не були ваші уподобання в музиці, вона повинна звучати так, як задумано виконавцем. У новому Edge ви можете очікувати саме цього. Чому? Тому що в ньому встановлено виготовлену під замовлення систему B&O. Ця аудіосистема преміум-класу потужністю 1000 Вт за допомогою 12 динаміків, вуфера і сабвуфера забезпечує насичене, потужне звучання. Це передове технічне рішення було спроектовано, розроблено і налаштовано спеціально для моделі Edge фахівцями-акустиками компанії B&O. Вмикайте музику і насолоджуйтесь улюбленими виконавцями та піснями в салоні вашого автомобіля, який перетвориться на концертний зал.

Голосове керування за допомогою SYNC 3

Ford SYNC 3 — це ультрасучасна система, що дозволяє залишатися на зв’язку і керувати телефоном, відтворенням музики та навігаційною системою за допомогою простих голосових команд. Більш того, система може читати вголос текстові повідомлення. Крім того, ви можете використовувати кольоровий сенсорний екран із функціями масштабування і прокручування та інтуїтивно простою навігацією. Система також підключається до Apple CarPlay і Android Auto, а використовуючи Applink, ви зможете отримати доступ до своїх улюблених мобільних застосунків. Ви можете навіть переглянути список місцевих ресторанів, просто сказавши: «Я хочу їсти».

Розумний, зручний і вміло влаштований

Електронне стоянкове гальмо — простий додаток, що дозволяє отримати низку несподіваних переваг. Так, у салоні з’являється більше місця, його зручніше використовувати, і вам не доведеться так часто обслуговувати гальмівну систему. Все, що вам потрібно зробити для використання гальма, — це натиснути кнопку на центральній консолі.

Встановіть ідеальний температурний режим для себе і своїх пасажирів

За допомогою системи двозонного електронного автоматичного клімат-контролю вам досить обрати необхідну температуру для себе і пасажирів, а передова система кондиціонування повітря буде сама підтримувати її.

Швидке очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця інтелектуальна технологія дозволяє швидше рушити в дорогу морозним ранком. Досить лише натиснути кнопку, і ультратонкі нитки нагріються, щоб розморозити лобове скло і примерзлі склоочисники, а також видалити запотівання.

Передові системи безпеки 

У новому Edge використовується низка інтелектуальних технологій забезпечення безпеки, спільна робота яких дозволяє максимально захистити вас, членів вашої родини та інших учасників дорожнього руху. Одні технології, наприклад, подушки безпеки, встановлені по всьому автомобілю, допомагають захистити членів вашої родини в разі ДТП. Інші ж, такі як система попередження зіткнень (Pre-Collision Assist), покликані не допустити ДТП.

Захист Edge від злому

Сигналізація Thatcham 1-ї категорії — високотехнологічна система, яка автоматично вмикається, коли ви замикаєте автомобіль, а при зломі, підйомі автомобіля або спрацьовуванні датчиків руху в салоні подається потужний звуковий сигнал. Цю технологію також розроблено для того, щоб запобігти небажаному буксируванню автомобіля. Налаштовувати систему можна кількома способами, вибираючи різні об’єкти спостереження: двері, капот і багажник.

Подушки безпеки захистять вас при зіткненні під будь-яким кутом

Окрім передніх подушок безпеки водія і пасажира, автомобіль також оснащено бічними подушками, які захищають грудну клітку і зміщують водія або пасажира із зони удару. Вони також можуть підняти руку водія або пасажира, збільшуючи вільний простір між ними і небезпечними конструкціями. Шторки безпеки забезпечують максимальний захист по всій довжині, а підголівники захищають від удару при зіткненні ззаду. Автомобіль оснащено переднатягувачами ременів безпеки передніх і задніх сидінь, обмежувачами навантаження, сигналізаторами непристебнутих ременів безпеки для всіх сидінь, а також дисплеєм, що показує, на яких із зайнятих сидінь ремені не пристебнуто.

Безпека дітей

Edge забезпечує надійний захист маленьких дітей у кожній поїздці. Задні сидіння оснащені точками кріплення ISOFIX, що дозволяє легко встановити в автомобіль два дитячі крісла.

 

Забезпечення рівномірного руху причепа

Система стабілізації причепа (Trailer Sway Control) виявляє «нишпорення» або розгойдування причепа і знижує швидкість автомобіля, вирішуючи цю проблему і поліпшуючи керування буксируванням. Система уповільнює автомобіль, знижуючи оберти двигуна і поступово збільшуючи гальмівний тиск на всі колеса.

Візьміть із собою все потрібне

Чи збираєтеся ви в подорож у довгоочікувану відпустку, на сеанс шопінг-терапії, чи то на заплановану гру в гольф — у новому Ford Edge знайдеться місце для всього, що вам лише може знадобитися. Навіть дуже високі пасажири зможуть розміститися з комфортом на задніх сидіннях. Знімний причіпний пристрій і поздовжні лаги багажника на даху дозволять додатково збільшити і без того значну багажну місткість автомобіля.

Знайдеться місце для всього

Багажне відділення нового Edge вражає своїми розмірами і зручною організацією. Багажний простір ємністю понад 600 л збільшується до понад 1800 л, коли складні спинки задніх сидінь (у співвідношенні 60:40) знаходяться в нижньому положенні. Місця більш ніж достатньо для того, щоб розмістити все необхідне для активного відпочинку у вихідні, сімейного свята або особливо вдалої поїздки по магазинах.

Поздовжні рейлінги на даху дозволяють взяти додатковий багаж

Додаткові рейлінги на даху роблять ваш Edge ще практичнішим, надаючи йому нових граней. Вони також необхідні для встановлення універсальних додаткових поперечин.

 

Поздовжні рейлінги на даху дозволяють взяти додатковий багаж

Додаткові рейлінги на даху роблять ваш Edge ще практичнішим, надаючи йому нових граней. Вони також необхідні для встановлення універсальних додаткових поперечин.

 

Еталон сучасного стилю

Чіткі рельєфні лінії

Висока якість оздоблення, помітна в будь-якому ракурсі

Унікальний дизайн світлодіодних фар

Створений для приємних подорожей

Незмінна впізнаваність у дорожньому потоці.

Мінімалістичний та вишуканий дизайн салону

Мінімалістичний та вишуканий дизайн салону

Абсолютно новий еталон розкоші

Більше багажного простору для пригод із великим розмахом

Стильний дисковий перемикач передач дозволяє вивільнити простір у салоні.

Комфорт для пасажирів на задніх сидіннях

Ось як може виглядати ваш Ford ...

Виберіть свій колір.

Oxford White

Ingot Silver

Chrome Blue 

Shadow Black

Magnetic

Ruby Red

Burgundy Velvet

White Platinum

НОВИЙ FORD EDGE ST-LINE

Дизайн, який сміливо заявляє про себе

Зовнішній вигляд нового Ford Edge ST-Line було оновлено, щоб додати йому здорової агресивності, як у автомобілів лінійки Ford Performance Vehicles. Потужну передню частину кузова спроектовано з урахуванням найдрібніших деталей. Рельєфні контури надають автомобілю сучасного вигляду, виокремлюючи його в дорожньому потоці. Унікальні 20-дюймові легкосплавні диски і виразна передня решітка ST-Line надають довершеності вигляду автомобіля.

Обтічний і спортивний ST-Line

Абсолютно новий еталон розкоші

Роздільні вихлопні труби в спортивному стилі

Унікальний світлодіодний дизайн фар

Якість завжди в моді

Новий Ford Edge ST-Line — автомобіль, на якому можна подорожувати, не жертвуючи домашнім комфортом. Матеріали найвищої якості і бездоганна майстерність виготовлення — із перших секунд у салоні ви відчуєте гордість від володіння престижною річчю. Додаткова червона прошивка сидінь ST-Line надає салону спортивного і водночас вишуканого вигляду.

Мінімалістичний та вишуканий дизайн салону

Більше багажного простору для пригод із великим розмахом

Стильний дисковий перемикач передач дозволяє вивільнити простір у салоні

Сучасні технології під рукою

НОВИЙ FORD EDGE TITANIUM

Ефектний дизайн кузова

 Сучасний дизайн Ford Edge Titanium із найвищою майстерністю виконання вирізняється унікальними світлодіодними денними ходовими вогнями, які органічно поєднуються з оновленою восьмикутною решіткою радіатора. Рельєфні лінії перетікають одна в одну, утворюючи агресивний передок автомобіля і забезпечуючи незмінну помітність у дорожньому потоці. Результат: вражаючий вигляд, приємний з естетичної точки зору і наділений відмінною аеродинамікою.

Атлетичний і рельєфний у будь-якому ракурсі

Ефектні світлодіодні задні ліхтарі

Потужний новий дизайн передньої частини кузова

Еталон сучасного стилю

Розкішний салон. Стильний зовнішній вигляд

 Затишно влаштувавшись на шкіряному сидінні Ford Edge Titanium із оригінальною прошивкою, ви тієї ж миті відчуєте комфорт, що вас оточує, і найвищий рівень майстерності виготовлення. Активна система шумоглушіння подбає про те, щоб у будь-якій поїздці вас супроводжувала атмосфера повної безтурботності.

Невимушене керування автомобілем за допомогою дискового перемикача передач

Вишуканий дизайн місця водія: все для вашої зручності

Акустична система B&O з потужним і насиченим звучанням.

Робота із SYNC 3 за допомогою голосових команд і сенсорного екрана

НОВИЙ FORD EDGE VIGNALE

Станьте центром уваги на дорозі

Один лише погляд на ефектний дизайн кузова нового Ford Edge Vignale — і ви відчуєте ауру значущості та престижу, що оточує цей автомобіль. Увесь дизайн було ретельно пропрацьовано для створення вражаючого профілю, що випромінює впевненість і витонченість.

Відчуйте радість володіння престижною річчю

Виразна хромована решітка радіатора

Безконтактне відчинення і зачинення дверей багажника

Витончений обтічний силует

Дізнайтеся, що таке справжня розкіш

Займіть місце водія в новому Ford Edge Vignale і пориньте в атмосферу розкоші. Шкіряні сидіння, виготовлені на замовлення. Високоякісна прошивка в усьому салоні. Ультрасучасна аудіосистема B&O. Салон спроектовано таким чином, щоб повністю відповідати всім вашим очікуванням. Куди б ви не прямували, ви завжди ефектно прибудете до місця призначення і почуватиметеся як після гарного відпочинку.

Просторі шкіряні сидіння преміум-класу

Незмінна увага до найдрібніших деталей

Чітке і лаконічне компонування

Найвищий рівень майстерності виготовлення