TRANSIT COURIER 

Маневрений Transit Courier – найкомпактніший із серії вантажних фургонів Transit, який своєю славетною практичністю не поступається більшим автомобілям.

Двигуни автомобіля модернізовано: тепер вони працюють економніше, ніж будь-коли.

6-ступінчаста трансмісія заощаджує пальне.

Transit Courier оснащений 6-ступінчастою механічною трансмісією, яка підвищує його економічність та ефективність. Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й економте пальне, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

Тримайте автомобіль під контролем навіть у складних ситуаціях

Система підтримання курсової стійкості (ESC) та протибуксувальна система постійно стежать за рухом Вашого автомобіля. Вони виявляють втрату зчеплення з поверхнею й автоматично прикладають до окремих коліс гальмівні поштовхи, допомагаючи стабілізувати авто. Це забезпечує оптимальне зчеплення, ефективність і стійкість у ті моменти, коли ви найбільше цього потребуєте.

Компактний і місткий

За суцільною перегородкою кузова є місце для однієї європалети та чималий об’єм розміщення корисного вантажу вагою до 549 кг (з урахуванням ваги водія у 75 кг). Продумані функції допомагають захистити як ваш вантаж, так і сам автомобіль від тягот робочого життя. Transit Courier сконструйований з дотриманням суворих стандартів, встановлених для комерційних автомобілів, тому він зроблений не лише довговічним, а й максимально дешевим в експлуатації.

Додатковий контроль на початку руху вгору 

Система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад чи вперед при рушанні на схилі. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

Робить ваш бізнес ефективнішим

Ефективний, маневрений і приємний у водінні. Transit Courier поєднує у собі приємну динаміку водіння з вражаюче низьким рівнем викидів CO2 та виняткову економію пального.

Відзначений нагородами 1,0-літровий бензиновий двигун Ford EcoBoost та вдосконалений 1,5-літровий дизельний двигун Duratorq TDCi у поєднанні з 6-ступінчастою механічною трансмісією забезпечують плавну і чутливу роботу автомобіля, куди б ви не їхали.

Отримайте максимум від свого двигуна

Революційний 1,0-літровий трициліндровий бензиновий двигун Ford EcoBoost розвиває потужність, якої можна було б очікувати від звичайного двигуна об’ємом 1,6 л, але при цьому демонструє кращі показники паливної економічності, а викиди CO2 становлять усього 127 г/км. Подвійна перемога.

Економічний, компактний і потужний двигун отримав 10 нагород від «International Engine of the Year» з моменту запуску в 2012 році.

Потужні нові дизельні двигуни

 Якщо ви віддаєте перевагу їзді на дизельному паливі, Transit Courier також доступний у версіях з двома новими потужними та ефективними дизельними двигунами об’ємом 1,5 л Duratorq TDCi. Ці два двигуни доступні з потужністю 75 або 100 к.с., тож ви можете вибрати ідеальний двигун для своїх потреб.   

Краща аеродинаміка дає змогу заощадити ще більше пального

 Під час повільного руху система керування потоком повітря Active Grille Shutter залишає повітрозабірник відкритим для додаткового охолодження двигуна. Однак, коли швидкість зростає, повітрозабірник може бути автоматично закрито для покращення аеродинаміки та, відповідно, заощадження пального. З часом ця технологія може забезпечити значну економію.

 

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або у заторах ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливих систем – фари, систему кондиціонування повітря, радіо та аудіо систему. Коли ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай, і система знову активується. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може зекономити до 10% пального (у міському циклі).

Легке подолання будь-яких поворотів

На відміну від більших мікроавтобусів, радіус розвороту Transit Courier становить всього 10.5 м, що дає змогу швидко та легко розвертатися на 180 градусів і паркуватися навіть на вузьких вулицях.

Повний розумних ідей

 Інтер'єр Transit Courier поєднує у собі надсучасний дизайн з продуманими технологіями для комфортної та зручної їзди. Система захисту від неправильного заправлення Ford Easy-Fuel зробить ваш робочий день ще легшим

Безпечна домівка для всіх ваших пристроїв

Док-станція призначена для розміщення вашого навігатора, смартфона чи МР3-плеєра та оснащена USB-роз’ємом.

Завдяки системі мобільного зв’язку, вбудованою у автомобіль, вам буде легше, ніж будь-коли, займатися справами, де б ви не знаходилися. У салоні передбачено функції, які допоможуть вам тримати все під рукою. До ваших послуг – роз'єм на 12 В і навіть зв’язок через USB.

Ford Easy-Fuel – захист від неправильного заправлення

Ця технологія практично унеможливлює наповнення баку вашого авто пальним іншого виду, тому що некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel немає кришки, вам більше не доведеться торкатися брудної кришки.

Корисні відділення для зберігання речей по всьому салону

У салоні Transit Courier повно зручних місць для зберігання речей. Наприклад, у глибокій центральній консолі можна зберігати невеликий ноутбук, а під сидіннями є зручні відділення для зберігання цінних речей. Завдяки наявності бардачка з кришкою та двох тримачів для чашок ви зможете знайти місце для будь-яких речей.

Зручна верхня полиця для речей

Завдяки інтелектуальному дизайну салону Transit Courier навдивовижу багато місця для зберігання речей. Верхня полиця для речей достатньо велика, щоб вмістити планшет формату A4, і дає змогу легко розмістити все, що вам потрібно, на відстані витягнутої руки.

Зовнішні дзеркала заднього виду, які здатні підігріватися

 Зовнішні дзеркала з підігрівом дозволяють швидше вирушати морозними ранками.

 

Розумний, безпечний і захищений

У Transit Courier передбачено ряд розумних технологій для захисту вас самих, вашого автомобіля та інших учасників дорожнього руху. Такі системи, як-то системи підтримання курсової стійкості та протибуксувальна, поліпшують стійкість у складних умовах їзди.

Покращена курсова стійкість у складних умовах керування

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, допомагаючи стабілізувати авто. Використовуючи високотехнологічні датчики антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS), вона контролює поведінку автомобіля.

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями

Удосконалена протибуксувальна система (TCS) усуває надмірне обертання коліс та забезпечує максимальний рівень зчеплення із дорогою, динаміки і курсової стійкості саме тоді, коли вам це найбільше потрібно. Система постійно контролює та коригує тягове зусилля на ведучих колесах автомобіля, гарантуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею під час прискорення.

Передові системи, що забезпечують покращений контроль під час гальмування

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) у поєднанні з електронною системою розподілу гальмівного зусилля (EBD) гарантує ефективне гальмування. Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає Вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування в екстреній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма, і за потреби автоматично збільшує його. Крім того, під час екстреного гальмування аварійна система додатково залучає роботу стоп-сигналів, щоб попередити інших водіїв.

 

Центральний замок з дистанційним керуванням

Transit Courier оснащений центральним замком з дистанційним керуванням, який став ще безпечнішим, адже тепер багажний відсік може залишатися замкненим, коли ви відкриваєте передні двері салону, поки ви знову не натиснете на кнопку дистанційного керування.

Великий простір. Зручний доступ.

 Transit Courier робить легкою майже будь-яку роботу.

Довжина вантажного відділення 1 620 мм та навантаження до 549 кг – цього більш ніж достатньо для перевезення вантажу, ящиків з інструментами та обладнання. Зсувні двері праворуч також дають змогу з легкістю здійснювати завантаження або розвантаження.

Вражаючий багажний простір та зручний доступ

Завдяки своїй продуманій конструкції Transit Courier має вражаючий багажний простір у всіх трьох вимірах (у довжину, ширину та висоту), що забезпечує розміщення до 2.3 кубічних метрів вантажу (SAE). Завдяки конструкції перегородки, встановленої у стандартній комплектації, зсувні бокові двері відкриваються на 453 мм у ширину, даючи змогу з легкістю класти вантаж в автомобіль.

Практичніші вантажні кріплення, встановлені з боків

Такелажні петлі зазвичай монтуються на підлозі, проте іноді до них складно дістатися, коли ви намагаєтеся закріпити вантаж. Тому у Transit Courier такелажні петлі розташовані безпосередньо над підлогою на бічній стінці багажного відсіку. Завдяки цьому на підлозі немає перешкод і місць, де накопичується бруд, до такелажних петель легше дістатися, а підлогу зручніше чистити.

Ретельно випробувано

Усі матеріали в салоні пройшли всебічне випробування, яке гарантує їх максимальну витривалість. Оскільки матеріали менше зношуються, автомобіль довше зберігатиме свій розумний, професійний вигляд, а крім того, це допоможе зберегти його вартість при перепродажу.

Компактний і ефективний

Переосмислений екстер’єр вантажного Transit Courier тепер виглядає сучаснішим і функціональнішим, ніж будь-коли. Спереду автомобіля – решітка радіатора нової форми та модернізований бампер. Елегантний дизайн не лише робить вантажний фургон більш привабливим, а й поліпшує його аеродинамічну ефективність.

Аеродинамічний дизайн

Стиль у русі

Практичність, як у мікроавтобуса. Динаміка водіння, як у легкового автомобіля

Легкий доступ дає змогу доставляти вантаж без зусиль

Витончений зовнішній дизайн

Бездоганне поєднання форми та функціональності

Компактний екстер’єр. Просторий салон.

Завдяки продуманому дизайну всіх елементів інтер’єру було створено просторий салон зі зручним компонуванням. По всьому салону влаштовано розумні відділення для зберігання речей, тож вам ніколи не бракуватиме місця, щоб покласти планшет, ноутбук, пляшки з напоями, сонцезахисні окуляри...

Витривалий, універсальний та інтелектуально сконструйований

Верхня полиця для зберігання речей Transit Courier

Місткий багажний простір з легким доступом

Ford у лізинг

Вибір правильного автомобіля завжди пов`язаний з вибором прийнятних фінансових умов. Ford готовий надати умови на придбання нового автомобіля, з якими Ваше життя стане комфортнішим.

Ford у лізинг – програма фінансування нових автомобілів Ford для юридичних осіб. Обирайте свій Ford за пропозицією від ТОВ "Віннер Лізинг" та станьте володільцем автомобіля, який відповідає потребам професіоналів.

 УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ У ГРИВНІ:

Ставка річна: 15.5% (фіксована)

Авансовий платіж: від 20% до 60%

Валюта фінансування: UAH

Строк фінансування: від 12 місяців до 36 місяців

Адміністративний платіж (одноразовий): 2.5% від вартості об’єкта лізингу

Щомісячна комісія: від 0.35% від вартості об’єкта лізингу

 УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ В ЄВРО:

Строк

12 міс.

24 міс.

36 міс.

48 міс.

60 міс.

Ставка річна

10.0%

10.5%

11.0%

11.5%

11.5%

Авансовий платіж: від 20% до 60%

Валюта фінансування: EUR*

Строк фінансування: від 12 місяців до 60 місяців

Адміністративний платіж (одноразовий): 2.5% від вартості об’єкта лізингу

Щомісячна комісія: від 0.35% від вартості об’єкта лізингу

Переваги Програми: 

 • Одержання автомобіля в Лізинг без вилучення власних коштів з обороту
 • Гнучкий графік платежів
 • Платежі за договором Лізингу рівномірно розподілені на весь строк фінансування
 • Надійно застрахований та зареєстрований автомобіль
 • Відсотки та комісії за договором фінансового лізингу відносяться до валових витрат у повному обсязі
 • Одержання лізингоодержувачем податкового кредиту на суму ПДВ від вартості об’єкта лізингу
 • Технічна допомога в дорозі 24/7

У платежі за договором фінансового лізингу також включено:

 • Реєстрація автомобіля в органах державної влади
 • Страхування КАСКО, ОСЦПВ, ДЦВ, НВ
 • Сумка автомобіліста (вогнегасник, аптечка, знак аварійної зупинки тощо)
 • GPS-Tracker та витрати на його обслуговування
 • Додаткове обладнання відповідно до запиту Лізингоодержувача

 ТОВ «Віннер Лізинг» (код ЄДРПОУ 40334203) діє на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 30.05.2017 № 2090 про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання послуг фінансового лізингу на території України (за винятком тимчасово окупованих територій, на яких проводиться ОOC (Операція Об’єднаних Сил). Для отримання інформації щодо розрахунку пропозицій по фінансуванню щодо конкретної комплектації автомобіля, звертайтеся до офіційних дилерів Ford в Україні та ТОВ «Віннер Лізинг» https://www.winnerleasing.ua/kontakti/contacts/.

*Під валютою фінансування EUR – мається на увазі фінансування в гривні з прив’язкою до курсу EUR (поточний чи на дату укладення відповідного договору фінансового лізингу), визначений на сайті https://winner.ua/currency-archive.

Дані умови не є офертою, ТОВ «Віннер Лізинг» залишає за собою право на зміну умов даної пропозиції. Остаточна комерційна пропозиція буде сформована та надана Клієнту після аналізу усіх необхідних документів.