Ford Mondeo

Ford Mondeo використовує розумні технології та інтелектуальний дизайн, щоб ви і ваші пасажири гарантовано отримували максимум від кожної подорожі. Від фонового освітлення, яке можна персоналізувати у відповідності до вашого настрою, до системи електронного контролю температури і навіть передніх мультиконтурних сидінь з функцією масажу... Кожна деталь створювалась, щоб зробити час у дорозі приємнішим. До того ж, відтепер Mondeo Hybrid доступний у кузові універсал, завдяки чому він пропонує для вашого багажу більше місця, ніж будь-коли.

Більш досконалий спосіб водіння

Ford Mondeo може похвалитись низкою передових технологій, які створені для полегшення вашого життя. Деякі системи, такі як система утримання авто у смузі руху Lane Keeping System, постійно контролюють і реагують на зміни стану дороги, дорожнього руху та вашого стилю водіння. Інші функції, до переліку яких входять система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist та активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist, забезпечують вільне від стресів і більш приємне керування.

Розумні технології безпеки

Ford Mondeo оснащений численними досконалими системами безпеки, що створені для захисту вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Бажана потужність і потрібна економічність

Для Ford Mondeo пропонується лінійка потужних та економічних двигунів, що комплектуються 8-ступеневою автоматичною трансмісією або 6-ступеневою механічною коробкою передач. На вибір доступні гібридний привод та досконалі бензинові і дизельні двигуни, кожен з яких пропонує вам бажану потужність і потрібну економічність.

Технологія гібридного привода

Mondeo Hybrid Estate має два джерела енергії: двигун, що працює на звичайному пальному, та електромотор, який живиться від акумуляторної батареї. Система автоматично перемикається між силовими агрегатами або використовує їх комбінацію для забезпечення ідеального поєднання потужності й ефективності. А для додаткового підвищення ефективності системи в цілому технологія рекуперативного гальмування забезпечує накопичення до 90% енергії, яка зазвичай втрачається при використанні фрикційних гальм, а тоді використовує її для відновлення заряду високовольтної акумуляторної батареї.

Насолоджуйтесь перевагами технології гібридного електропривода

Як і належить моделі, яка є першопрохідцем у царині технологій, Mondeo пропонується у версії гібридного електромобіля (HEV). Поєднуючи переваги електромотора і бензинового двигуна, Mondeo Hybrid дозволяє насолоджуватися винятковою економічністю і плавністю ходу в поєднанні з чудовою динамікою та запасом ходу. Технологія рекуперативного гальмування, інноваційна панель приладів SmartGauge з функцією навчання методам ефективного гальмування Brake Coach та інші досконалі системи допомагають додатково максимізувати потужність та економічність цього автомобіля.

Більш розумне водіння

Панель приладів Ford SmartGauge з системою EcoGuide використовує продуманий дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб допомагати вам водити у більш економічному стилі. Рідкокристалічний екран високої роздільної здатності, розташований на передній панелі, у реальному часі відображає інформацію щодо параметрів руху, зокрема дані про запас пального та рівень заряду акумуляторної батареї. Екранна анімація підказує, коли ви водите у найбільш економічному стилі, щоб допомогти вам мінімізувати витрати.

Заряджання під час руху

Інтелектуальні технології Mondeo Hybrid дозволяють не заряджати ваш автомобіль від мережі. Технологія рекуперативного гальмування накопичує енергію, яка зазвичай втрачається при застосуванні гальм, і використовує її для заряджання акумуляторної батареї. Крім того, бензиновий двигун живить генератор, який спрямовує енергію в акумуляторну батарею. Завдяки цьому Mondeo може в потрібний момент перемикатися на електропривод, щоб максимізувати економію пального.

Конструкція, яка сприяє зниженню викидів та економії пального і коштів

Інтелектуальний дизайн, розумні технології і точність виготовлення сприяють максимізації переваг гібридного електромобіля (HEV). Гібридна технологія знає, коли найкраще перемикатися з бензинового двигуна на електромотор. У результаті забезпечується плавна і чутлива динаміка, неймовірні враження від керування та витрата пального на мінімальному рівні.

Виділяйтесь з юрби

Ford Mondeo Hybrid створювався, щоб на вас звертали увагу, куди би ви не поїхали. Чисті скульптурні лінії надають моделі потужного вигляду. Хромована решітка радіатора та ефектні 18-дюймові легкосплавні диски доповнюють дизайн, надаючи авто сучасного вигляду, який цілком пасує до його досконалого гібридного двигуна.

Враження від керування

Mondeo Hybrid може похвалитись низкою передових технологій, які створені для полегшення вашого життя. 

Передова система, що допомагає триматися своєї смуги руху

Система утримання авто в смузі руху Lane Keeping System використовує камеру стеження, яка фіксує випадковий виїзд за межі смуги руху. Після цього система попередження про виїзд за межі своєї смуги руху Lane Keeping Alert попередить вас шляхом вібрації керма та виведення на дисплей попередження. Якщо ви відреагуєте повільно або не відреагуєте зовсім, функція Lane Keeping Aid застосує допоміжне зусилля до керма, щоб допомогти вам повернутися на потрібну смугу руху. Технологія розроблена для застосування на багаторядних дорогах (на зразок магістралей), тому вона автоматично деактивується на швидкості нижче 60 км/год або може бути вимкнена вручну.

Світлодіодні денні ходові вогні: стиль і покращена видимість

Нові енергоефективні світлодіодні денні ходові вогні з вражаючим новим дизайном допоможуть вашому автомобілю бути помітнішим удень.

Паркування стало ще легшим

Система активної допомоги при паркуванні Active Park Assist здатна спрямувати ваш автомобіль на місце для паралельного, так і для перпендикулярного паркування. Вона здатна завести автомобіль на майданчик для паралельного паркування, що лише на 20% довше за ваш автомобіль. Просто натисніть кнопку, і датчики цієї інноваційної системи знайдуть підходяще місце, коли ви будете проїжджати повз нього. Далі ця система автоматично скеровує авто, а вам залишається лише контролювати педаль акселератора, перемикати передачі та натискати на педаль гальма (керуючись простими та зрозумілими інструкціями на екрані та звуковими сигналами). Крім того, система Park-Out Assist допоможе вам виїхати з місця для паралельного паркування в аналогічний спосіб.

Впевненість в мінливих умовах

Інтелектуальна система повного привода Intelligent All-Wheel Drive (AWD) визначає необхідний рівень зчеплення, балансу на повороті та чутливості на мокрій, сухій або слизькій дорозі, а також під час руху по пересіченій місцевості. Ця технологія здатна спрямовувати потужність на передню або задню вісь, залежно від потреби. Крім того, ця система розподілу крутного моменту забезпечує виняткову керованість і підвищену економічність.

Технологія, яка бачить те, чого не бачите ви

Система моніторингу сліпих зон (Blind Spot Information System) з функцією попередження про рух у поперечному напрямку Cross Traffic Alert використовує радарні датчики, щоб бачити автомобілі, які можуть приховуватися у вашій сліпій зоні. Ці датчики, розташовані з обох боків вашого Mondeo, попереджають вас за допомогою оранжевого індикатора, який чітко відображається у боковому дзеркалі заднього виду. А під час виїзду заднім ходом з місця для паркування функція Cross Traffic Alert допомагає вам, виявляючи транспортні засоби (автомобілі і велосипеди), що наближаються з обох боків автомобіля. Якщо датчики виявлять, що під час руху заднім ходом автомобіль перетне траєкторію руху інших транспортних засобів, водія буде попереджено за допомогою звукового сигналу та візуальної індикації.

Підсилювач рульового управління, що реагує у будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового управління (EPAS) автоматично підлаштовується під Вашу швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль. Підсилювач EPAS, що відтепер оснащений функцією уникання заносів Drift Control, також враховує силу і швидкість бічного вітру та інші дорожні умови, а функція контролю «клювання носом» Active Nibble Control сприяє зниженню небажаних вібрацій керма.

Визначте власне обмеження швидкості, і Mondeo буде дотримуватися його

Обмежувач швидкості, що входить до складу системи круїз-контролю, дозволяє вам самостійно встановлювати максимальну швидкість. Після цього автомобіль дотримується обмеження, а ви можете спокійно слідкувати за дорогою. Якщо вам потрібно збільшити швидкість, просто натисніть з відповідним зусиллям педаль акселератора, щоб подолати системне обмеження.

Комфорт і зручність

Ford Mondeo використовує розумні технології та інтелектуальний дизайн, щоб ви і ваші пасажири гарантовано отримували максимум від кожної подорожі.

Поєднання практичності з економічністю

Через використання акумуляторних батарей збільшеного розміру, в більшості гібридних автомобілів простір для зберігання обмежують, щоб збільшити економічність. Проте завдяки продуманій конструкції та інтелектуальному дизайну в новому універсалі Mondeo Wagon все інакше: він пропонує вам достатній простір. Об’єм одного лише багажного відсіку тут становить 1508 л. А пласка підлога полегшує завантаження і розвантаження багажу, тож цей гібридний автомобіль однаковою мірою універсальний та економічний.

З системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними

SYNC 3 – найсучасніша версія нашої системи. Вона швидше працює і простіша у використанні, підтримує розширений перелік голосових команд і забезпечує ще кращу функціональність. Новий інтерфейс має більші клавіші для покращення зручності користування, а кольоровий сенсорний екран відтепер подібно до смартфонів і планшетів підтримує жести змахування та зведення/розведення пальців, що забезпечує ще більш інтуїтивну навігацію. SYNC 3 також підтримує технології Applink, Apple CarPlay і Android Auto*, які дозволяють відображати на сенсорному екрані інформацію з вашого смартфона.

Кришка багажника з електроприводом — відкривання і закривання без зайвих зусиль

Ця розумна система максимально полегшує завантаження і розвантаження вашого Mondeo. Кришка багажника автоматично відкривається і закривається одним натисканням кнопки. Крім того, ця функція дозволяє навіть встановити бажану висоту підйому кришки при відкриванні.

Панорамний дах — відчуття простору та світла

Просто натисніть кнопку, і шторка даху з електроприводом відкриється, впускаючи до салону денне світло крізь панорамний дах.

Інноваційна центральна консоль, яка забезпечує цілковитий контроль

Досконала багатофункціональна центральна консоль дозволяє вам контролювати численні системи автомобіля з одного місця. Усі функції чітко відображаються на екрані, а доступ до них можливий у тому числі за допомогою органів управління на кермі.

Позичання авто із системою MyKey® без турбот

Система MyKey® дозволяє встановити максимальну швидкість, налаштувати нагадування про необхідність пристебнути ремінь безпеки та навіть контролювати гучність аудіосистеми. Ця технологія створена для того, щоб ви могли бути спокійні, коли позичаєте своє авто друзям чи родичам, адже вона дозволяє запрограмувати для відповідного ключа певні обмеження. Ви можете залишити за собою необмежені права «адміністратора» щодо цього ключа або мати декілька ключів, якщо виникне бажання.

Високоефективні характеристики та економність

Ford Mondeo отримав лінійку потужних та економічних двигунів, а також цілий перелік інтелектуальних технологій. Результат — неймовірна динаміка і точна керованість. На вибір доступні гібридний силовий агрегат та досконалі бензинові і дизельні двигуни, кожен з яких пропонує вам бажану потужність і потрібну економічність. Поєднання інтелектуального дизайну та досконалих технологій дозволило забезпечити взірцеву економічність і низький рівень викидів СО2 незалежно від обраного силового агрегату.

Підвищена ефективність заряджання акумуляторної батареї

На відміну від традиційних систем, система рекуперативного гальмування заряджає акумулятор лише тоді, коли це потрібно, уникаючи цього під час натискання водієм педалі акселератора. Ця система допомагає заощадити ще більше пального та додатково знизити рівень шкідливих викидів.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або у пробках ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливі системи – фари, систему кондиціонування повітря, радіо та інформаційно-розважальну систему Ford SYNC. Для продовження руху просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього слід натиснути на педаль акселератора) — і двигун запуститься знову. 

Швидке перемикання передач кінчиками пальців

Для вашого Mondeo пропонується технологія, наявна зазвичай тільки у першокласних спортивних автомобілях — система автоматичного пелюсткового перемикання передач Automatic Paddle Shift Control. Натхненна перегонами технологія швидкого й плавного перемикання передач тепер покірно лежить під вашими пальцями. Оскільки пелюстки розташовані на кермі, перемикати передачі на поворотах стало ще зручніше.

Лінійка дизельних двигунів

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Тоді обирайте варіант з потрібним значенням крутного моменту. 150 чи 190 кінських сил? Усі двигуни оснащені новітніми технологіями, які забезпечують підвищену потужність, крутний момент та економічність, а також відповідність жорстким вимогам екологічного стандарту Euro 6.2.

Безпека і надійність

Ford Mondeo оснащений численними досконалими системами безпеки, що створені для захисту вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху

Контроль у будь-якій ситуації

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого авто. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, стабілізуючи авто. Використовуючи високотехнологічні датчики антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS), вона контролює поведінку автомобіля.

Додаткова сила при екстреному гальмуванні

Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування в екстреній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма і за потреби автоматично збільшує його.

Обирайте двері, які потрібно замкнути чи відімкнути

Mondeo оснащений центральним замком з дистанційним керуванням, який став ще безпечнішим. Причина полягає у тому, що ви можете відімкнути лише одні двері, тоді як інші залишатимуться надійно замкненими, доки ви не активуєте вимикач на дверях водія. За допомогою цього ж вимикача контролюється замикання і відмикання усіх дверей автомобіля.

Екстер'єр

Інтер'єр

Ось як може виглядати ваш Ford ...

Moondust Silver

Agate Black

Blue Metallic

Magnetic 

Lucid Red

Frozen White

Blazer Blue