Оновлений Ford Transit – це найбільший фургон у лінійці. Завдяки широкому вибору колісних баз, типів кузова, висоти даху, двигунів тощо ця модель пропонує великий асортимент опцій, що дозволяють точно визначити технічні характеристики вашого автомобіля. Іншими словами, скажіть, яким бізнесом ви займаєтеся, наведіть ваші вимоги – і ви знайдете версію моделі Transit, створену спеціально для виконання даної роботи.

У довгий список сучасних технологій входить система Ford SYNC з функцією невідкладної допомоги, адаптивний круїз-контроль і система допомоги під час виконання поворотів. Вони всі створені для полегшення життя, і багато з цих систем працюють автоматично, дозволяючи вам сконцентруватися на важливіших речах.

Інші технології, такі як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, роблять потужні нові двигуни моделі Transit ще більш паливно економічними. 

Що стосується простору для вантажів – який об'єм вам потрібен? Оновлений Transit має великий максимальний вантажний простір до 15 м3, і він достатньо багатофункціональний для розміщення предметів довжиною до 4,2 м (зі встановленою стандартною перегородкою). Передбачено також опорну плиту для напівпричепа до 3,5 т. І щоб ви не перевозили, надзвичайно надійні замки та складні системи сигналізації захистять і вас, і ваш автомобіль.

Дізнайтеся більше про оновлений автомобіль Transit і відкрийте для себе його: дизайн, особливості водіння, економічну рентабельність і витрати, технічні характеристики та ефективність, засоби безпеки та захисту, типи кузова та місткість, а також моделі.

Продуктивність та експлуатаційні витрати

Оновлений Transit заслужив свою високу репутацію за місткість і багатофункціональність. За будь-якої колісної бази, висоти даху або типу кабіни ви гарантовано отримаєте просторий вантажний відсік і велику довжину завантаження. Планування багажнику здійснено спеціально для максимізації доступного простору. У результаті в усій лінійці автомобілів достатньо місця для чотирьох європалет, а у моделі L4 (Jumbo) – для п'яти. Бокові та задні двері спроектовані для полегшеного завантаження та розвантаження вашого автомобіля. І у той час як ефективність вашого фургону допоможе заробити більше грошей в рамках вашого бізнесу, низькі експлуатаційні витрати сприятимуть їх економії.

Більше місця для довгих вантажів

У ваш фургон з легкістю увійдуть вантажі, які у випадку з іншими комерційними автомобілями доведеться перевозити на встановленому на даху багажнику. Насправді усі оновлені автомобілі Transit демонструють підвищену довжину завантаження, а тому в залежності від моделі ви можете обрати можливість розміщення на підлозі предметів довжиною до 3,04 м, 3,49 м і 4,21 м при встановленій повнорозмірній сталевій перегородці.

Полегшений доступ до фургону

У задній бампер вбудована широка сходинка з покриттям, що забезпечує надійний контакт, і вона полегшує доступ до вантажного простору та додає зручності під час завантаження вручну.

Точки для кріплення, що допоможуть зберегти ваш вантаж

Точки для кріплення, розташовані на бокових стінах, допоможуть підтримати порядок на підлозі вантажного відсіку, і вони відповідають обом стандартам DIN та ISO. Крім того, у базовій комплектації встановлюється повнорозмірна сталева перегородка.

Довгі міжсервісні інтервали

Усі частини та компоненти оновленого Transit спроектовані для максимальної довговічності, і вони працюють довше, не потребуючи обслуговування. Саме тому міжсервісні інтервали встановлені з періодичністю у 25 000 км або 1 рік.

Довга гарантія від наскрізної корозії для додаткової упевненості

Для доведення якості конструкції фургону оновлений Transit у базовій комплектації супроводжується 12-річною гарантією від наскрізної корозії.

Найновіші потужні та паливно економічні дизельні двигуни

Transit приводиться в рух лінійкою з трьох удосконалених 2,2-літрових двигунів TDCi. Завдяки 6-ст. трансмісії з переднім приводом ці нові агрегати надають 100, 125 або 155 кінських сил з крутним моментом до 385 Нм для максимальної тягової потужності та меншої кількості переключень передач. Винахідливі технічні рішення стали основою для виключної паливної економічності, невеликих обсягів викидів і швидкого та ефективного розігріву навіть у найхолодніших умовах. А ефективність фургону можна надалі підвищувати завдяки технологіям економічності ECOnetic від компанії Ford.

Ефективніший спосіб зарядки акумулятора

На відміну від звичайних систем функція інтелектуальної рекуперативної підзарядки поповнює заряд акумулятора тільки тоді, коли потрібно, і вона по мірі можливості уникає цього, коли ви тиснете на педаль акселератора. Технологія допомагає зекономити ще більше палива та додатково зменшує обсяги викидів.

Використовуйте менше палива з системою автоматичної зупинки та запуску двигуна

Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або працює вхолосту у заторі, ця технологія, що встановлюється у розширених комплектаціях, здатна автоматично глушити двигун, продовжуючи при цьому постачати електричну енергію у такі важливі пристрої, як система вентиляції, радіоприймач і Ford SYNC. Коли ви готові рухатися далі, просто натисніть педаль зчеплення та, як зазвичай, включіть першу передачу, і двигун запуститься знов. Система автоматичної зупинки та запуску особливо ефективна на вулицях міст, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

Підвищена паливна економічність, зменшення викидів

Оберіть альтернативну модель ECOnetic – і ви отримаєте 7% підвищення передатного відношення, що означає розширення діапазону використання кожної передачі. Крім того, ви скористаєтеся такими перевагами, як покращена паливна економічність і зменшення обсягів викидів, що становитимуть лише 169 г СО 2/км.

Інтелектуальна інформаційна система, що зробить вашу поїздку ефективнішою

Інноваційна система екологічного режиму руху від компанії Ford постійно оцінює вплив вашої манери водіння на споживання палива. Вона аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування та рівень прогнозування майбутніх подій, а також кількість коротких і довгих поїздок, що ви здійснюєте. Після цього інтелектуальне програмне забезпечення дасть вам поради щодо шляхів покращення паливної економічності.

Кожен поворот стає легкою задачею

Діаметр повороту фургона L2 Transit Van становить лише 11,9 метра (11,4 м у версії L1 Chassis Cab). І навіть довші моделі надзвичайно маневрені, їх легко повертати, і цьому особливо сприяє удосконалений підсилювач керма.

Кожен міліметр нового Transit створено для того, щоб допомогти вам ефективно, продуктивно та рентабельно вести бізнес. Його зовнішній контур робить автомобіль більш аеродинамічним, додатково сприяючи паливній економічності. Салон елегантний, комфортабельний та виконаний у стилі легкового автомобіля. Але це Transit, і він, крім іншого, практичний та побудований для використання протягом тривалого часу.

Зовнішній вигляд

Ford, поєднує сучасний стиль та практичну мету. Наприклад, фургон демонструє поліпшену аеродинаміку, що сприяє паливній економічності, у той час як високотехнологічне освітлення забезпечує кращу видимість. Крім того, компоненти частин були спроектовані так, щоб забезпечити легке обслуговування та заміну, зменшуючи при цьому експлуатаційні витрати.

Салон

Transit став місткішим, витривалішим та довговічнішим. Внутрішній дизайн створює вражаючий та сучасний імідж.

Кольори

Blazer Blue

Deep Impact Blue

Frozen White

Brisbane Brown

Moondust Silver

Panther Black

Race Red

Magnetic