ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

ВИБІР РЕЖИМІВ ВОДІННЯ

Вибрані режими водіння змінюють налаштування автомобіля, як-от реакція дросельної заслінки, механізм керування та перемикання передач, — відповідно до умов руху. Новий Focus має 5 різних режимів водіння: Normal (нормальний), ECO (екологічний), Sport (спортивний), Slippery (слизьким покриттям) та Trail (позашляховими трасами). Ключова інформація виводиться на приладову панель.

СИСТЕМА АКТИВНОГО АВТОМАТИЧНОГО ПАРКУВАННЯ

Паркування на вулиці зі жвавим рухом або в обмеженому просторі може бути складним завданням. Проте система активного автоматичного паркування у новому Focus робить його простішим. Система може визначити відповідні місця для паркування, а потім автоматично спрямувати вас туди. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку, і нехай автомобіль виконує роботу за вас.

Head-Up Display (висувний повно колірний додатковий дисплей) НА ВІТРОВОМУ СКЛІ

Head-Up Display (висувний повно колірний додатковий дисплей)на вітровому склі проектує ключову інформацію у поле вашого зору, щоб ви могли залишатися у курсі подій, не відводячи погляд на панель приладів. 

ЕЛЕКТРОННЕ СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО

Електричне стоянкове гальмо спрощує підтримання порядку в салоні, таке гальмо легше застосовувати, окрім того вам не потрібно буде регулярно проводити технічне обслуговування гальм. Щоб його застосувати, просто натисніть кнопку на центральній консолі Focus.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ

Камера заднього огляду Focus автоматично активується, коли ви вибираєте передачу заднього ходу, виводячи на екран дисплея поточну ситуацію позаду вас. Система також відображає віртуальні лінії, щоб допомогти вам з паркуванням.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ІЗ СИСТЕМОЮ STOP & GO

Адаптивний круїз-контроль із системою Stop & Go Focus полегшує водіння в умовах інтенсивного руху. Просто встановіть бажану середню експлуатаційну швидкість, і система автоматично підтримуватиме задану відстань до транспортного засобу попереду, зупиняючи ваш автомобіль за потреби. Щойно дорога попереду стає вільною, система повертається до обраної вами швидкості. Доступно на автоматичній трансмісії.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ КОНТРОЛЮ ШВИДКОСТІ

Система розпізнавання дорожніх знаків сканує дорожні знаки та розмітку, щоб визначити поточне обмеження швидкості, і, у разі активації, може потім налаштувати максимальну швидкість відповідно до цього обмеження.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВОДІЯ

Система попереджає вас, якщо виявляє зміни у вашій поведінці за кермом, що можуть бути викликані втомою. Якщо ваша пильність за кермом ще більше знизиться, візуальне попередження повторюється у поєднанні зі звуковим сигналом.

ФУНКЦІЯ СТАРТУ НА СХИЛІ (HSA)

Функція старту на схилі (HSA) забезпечує додатковий контроль під час старту на схилі, підтримуючи тиск на гальма впродовж додаткових 2,5 секунд. Допомагає вам не скотитися зі схилу, поки ваша нога переміщається між педаллю гальма і акселератором.

ПІДКЛЮЧЕНІСТЬ

APPLE CARPLAY™ ТА ANDROID AUTO™

Отримайте доступ до свого телефона за допомогою сенсорного дисплея SYNC 4. За допомогою Apple CarPlay® та Android Auto™ ви можете бездротовим способом підключатися до сумісного смартфона.

БЕЗДРОТОВЕ ЗАРЯДЖАННЯ

Розроблена для максимального простору та зручності. В інтер’єрі нового Focus передбачено зручний центральний простір для зберігання з бездротовою зарядкою для смартфонів.

ВАНТАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВАГОН

Підлога вантажного відділення Focus вагон має покращене підсвічування, накладки, що легко чистяться, і вертикальну перегородку з відкидною конструкцією для регульованого простору для зберігання. Нова зона зберігання вологих речей з гумовим підлоговим килимком дає змогу транспортувати вологі або брудні предмети окремо.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ FORD KEYFREE

Визначає, чи є у вас брелок. У такий спосіб ви можете заблокувати або розблокувати свій автомобіль, не виймаючи ключ з кишені або сумки.

ПІДІГРІВ СИДІНЬ І КЕРМА

Підігрів керма автомобіля зігріває руки морозним зимовим ранком. А для додаткового рівня комфорту доступний підігрів передніх сидінь.

ОБІГРІВ ВІТРОВОГО СКЛА

Швидко очищає вітрове скло морозним ранком. Тонкі нитки нагрівають вітрове скло, щоб за лічені секунди очистити його від льоду та запотівання, а також допомагають розморожувати щітки склоочисників.

ДВОЗОННЕ ЕЛЕКТРОННЕ АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

За допомогою двозонного електронного автоматичного регулювання температури ви можете обрати індивідуально бажану температуру для себе і переднього пасажира. Потім система автоматично підтримує температуру за допомогою цього удосконаленого кондиціювання повітря.

MYKEY

Для додаткового спокою, коли ви позичаєте свій Focus іншому водієві, Ford MyKey® дає змогу встановлювати обмеження максимальної швидкості, нагадування про ремені безпеки або навіть регулювати гучність аудіосистеми.

СКЛООЧИСНИКИ З ДАТЧИКАМИ ДОЩУ

Склоочисники з датчиками дощу активуються у разі виявлення вологи на вітровому склі. Ви навіть можете обрати один з декількох рівнів чутливості, які визначають, скільки вологи може накопичитися до увімкнення склоочисників.

СКЛАДАНІ ДЗЕРКАЛА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ

Опціональні складані дзеркала заднього огляду допоможуть уникнути небажаних пошкоджень під час паркування в обмеженому просторі. А завдяки тому, що вони підігріваються, ви можете їхати швидше та безпечніше навіть морозним ранком.

ЗАХИСНІ НАКЛАДКИ НА КРОМКИ ДВЕРЕЙ

Допомагають уникнути пошкодження кромок дверей під час паркування в обмеженому просторі, забезпечуючи захисний бар’єр, який висувається, щоб захистити лакофарбове покриття, коли ви відчиняєте двері.

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ЗІТКНЕННЯМ З ФУНКЦІЄЮ ВИЯВЛЕННЯ ПІШОХОДІВ

Система запобігання зіткненням сканує потенційну небезпеку зіткнення з пішоходами та іншими транспортними засобами на відстані до 130 метрів попереду і попереджає про їхню присутність. Якщо ви не реагуєте, вона автоматично застосовує гальма. Ця технологія покликана допомогти мінімізувати наслідки аварійних ситуацій або взагалі уникнути їх.

АВТОНОМНЕ ГАЛЬМУВАННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Камера сканує дорогу попереду, а потім система попереджає вас, якщо виявить імовірність зіткнення. Якщо ви не відреагуєте, вона може застосувати гальма замість вас.

ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ

Електронна система стабілізації постійно відстежує рух вашого автомобіля. Він розпізнає, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорогою, і автоматично застосовує гальмівний імпульс до окремих коліс, щоб допомогти стабілізувати його рух.

П’ЯТИЗІРКОВИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

Euro NCAP — провідна європейська незалежна організація з безпеки. Вона оцінює безпеку будь-якого нового транспортного засобу за допомогою низки суворих заходів. Новий Focus отримав найвищу оцінку — 5 зірок — як показник відповідального підходу Ford до безпеки.

КОНТРОЛЬ ТИСКУ В ШИНАХ

Визначає, коли тиск у шинах починає знижуватися, і попереджає вас за допомогою панелі приладів.