Приборкайте дикого звіра

FORD PUMA

FORD PUMA

Створений, щоб допомогти вам отримати максимум від сучасного життя. Інноваційний дизайн та сміливий екстер’єр.

Ford Puma не намагається привернути вашу увагу – він мовчки вимагає її.

Технології, що перетворюють водіння на задоволення

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень задоволення від водіння. Це, зокрема, система вибору режимів керування, адаптивний круїз-контроль та система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози.М'який гібрид (mHEV)

Ford Puma з м'яким гібридом має два двигуни: звичайний та електродвигун з акумулятором, які можуть працювати одночасно, Авто з м'яким гібридом не здатне рухатися лише на електродвигуні. Він допомагає бензиновому агрегату. 


Розумне використання простору

Незалежно від обраної вами версії Ford Puma пропонує вам достатній простір для зберігання. Задні сидіння складаються у співвідношенні 60/40 задля максимальної універсальності, а в складеному вигляді вони утворюють пласку підлогу, пропонуючи ще більше простору для багажу.

У багажному відсіку Puma знаходиться інноваційна новинка — нижнє відділення для перевезення вантажів під назвою MegaBox. На додачу до корисного об’єму. MegaBox також оснащений зливною пробкою, що дозволяє легко мити його водою і без проблем зберігати мокре взуття чи брудне спортивне оснащення.

Ідеальний баланс

Чудовий вигляд і високий рівень продуманості. А яскраві деталі декору інтер’єру посилює враження від вишуканого стилю. Своєю чергою, цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль. Від високотехнологічного сенсорного екрана діагоналлю 8 дюймів до комплексу додаткових сервісів і функцій, доступних за допомогою мультимедійної системи SYNC 3 — кожен елемент створений для того, щоб зробити водіння якомога легшим і приємнішим.

Система контролю огляду в мертвих зонах з попередженням про перешкоду збоку

 Система контролю огляду в мертвих зонах з попередженням про перешкоду збоку попереджає водіїв, що виїжджають зі стоянки заднім ходом, про інші автомобілі що наближаються збоку. Якщо водій не реагує на попередження, система може ввімкнути гальма, щоб зменшити наслідки зіткнення або повністю його уникнути. 


Відкрий для себе Puma

Красиве авто з будь-якого ракурса

Сучасний дизайн виділяють модель серед інших авто. Оцініть його дизайнерські особливості
екстер'єр
інтер'єр
кольори