На варті ваших логістичних потреб

ford transit custom van

FORD TRANSIT CUSTOM VAN

Ford Transit Custom Van завжди славився своєю міцністю, функціональністю та надійністю. Тепер фургон середнього розміру пропонує ще ширший спектр інноваційних функцій і розумних технологій.
 
Різні комбінації даху та колісної бази допоможуть вам в щоденній рутині. Незалежно від того, які потреби є унікальними для вашого бізнесу, Ford Transit Custom Van створено, щоб покращити вашу роботу.

ПІДВИЩЕНА ДИНАМІКА

Лінійка 2,0-літрових двигунів Ford EcoBlue вирізняється покращеними потужністю та крутним моментом. Переваги цих передових силових установок, що вже відповідають жорстким нормативним вимогам до викидів Euro Stage 6, розширено низкою «розумних», ощадних технологій.

ЗАОЩАДЖУЙТЕ ПАЛЬНЕ ЗАВДЯКИ СИСТЕМІ AUTO START-STOP

Під час зупинки на світлофорі або в пробках ця технологія може автоматично вимкнути двигун, однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та система Ford SYNC. Коли будете готові рухатися далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ — і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-зупинки Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання палива до 10 % (у міському циклі).

АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ SELECTSHIFT

Двигуни потужністю 130 к.с. і 170 к.с. укомплектовано 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач (АКПП) SelectShift. Цю стандартну коробку передач встановлюють у автомобілях із різною формою кузова та дозволеною максимальною масою (GVM). Вона забезпечує плавну, спокійну їзду, особливо в умовах інтенсивного дорожнього руху з частими зупинками. За бажанням перемикати передачі можна вручну за допомогою кнопок перемикання передач на панелі приладів. Крім того, за складних умов дорожнього руху — наприклад, під час руху на слизькій поверхні або на крутому схилі — передачу можна заблокувати.

БЕЗДОГАННА МАНЕВРЕНІСТЬ

Як для фургона середніх розмірів, новий Transit Custom надзвичайно маневрений. Крім того, його оснащено розумними системами, що зроблять процес водіння ще простішим.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ПІДЛАШТОВУЄТЬСЯ АВТОМАТИЧНО

Маючи в розпорядженні систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини. Технологія Forward Alert, що є частиною системи адаптивного круїз-контролю, попереджає водія, якщо він надто наблизився до автомобіля, що рухається попереду.

ТЕХНОЛОГІЇ, ЯКІ БАЧАТЬ ТЕ, ЧОГО НЕ БАЧИТЕ ВИ

Система моніторингу «сліпих» зон Blind Spot Information System фіксує автомобілі, що перебувають у вашій «сліпій» зоні за допомогою датчиків RADAR. Ці датчики встановлено з обох боків нового Transit Custom; виявивши автомобіль, вони надсилають попереджувальний світловий сигнал оранжевого кольору, що чітко відображається на бічному дзеркалі заднього виду.

РОЗПІЗНАЄ АВТО, ЯКІ ВИ МОГЛИ НЕ ПОМІТИТИ

У новій системі моніторингу «сліпих» зон передбачено технологію Cross Traffic Alert. Коли ви заднім ходом виїжджаєте з паркувального місця і ваше поле зору обмежене, тож ви не можете оцінити ситуацію на дорозі повною мірою, система Cross Traffic Alert визначає авто, які наближаються, та подає попереджувальний сигнал. Технологія також активує сигнальний індикатор на боковому дзеркалі заднього виду — зліва або справа, залежно від напряму руху транспорту, і відображає попередження на мультифункціональному дисплеї.

СУЧАСНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД І НЕПЕРЕСІЧНИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

Довговічність і практичність зійшлися разом у майстерно виготовленій кабіні нового Transit Custom. Продумана конструкція салону передбачає чимало можливостей для зберіганняречей. А комплекс «розумних» технологій у вашому розпорядженні, як-от інформаційно-розважальна система Ford SYNC 3, перетворить кабіну на зручний мобільний офіс.

SYNC 3. ЗВ'ЯЗОК У РЕЖИМІ HANDS-FREE БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Ford SYNC 3 — інноваційна інформаційно-розважальна система з необмеженими можливостями зв'язку, що дає вам змогу керувати своїм телефоном, аудіосистемою та системою навігації. Оберіть функцію голосового управління або 8-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з підтримкою жестів зведення пальців та прокручування для інтуїтивної навігації. Функція Live Traffic дасть змогу уникнути заторів. А щоби викликати перелік місцевих ресторанів, достатньо сказати «Хочу їсти».

КОНСТРУКЦІЯ СИДІНЬ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ МАКСИМАЛЬНУ ЗРУЧНІСТЬ ПІД ЧАС КЕРУВАННЯ

Передні сидіння нової конструкції мають покращену геометрію, текстильне покриття з потовщеної нитки, а також вирізняються більш витонченим і водночас надійнішим оздобленням. Усе це забезпечує кращу підтримку для спини та попереку, підвищений рівень комфорту та більшу насолоду під час поїздок. У комплектації Transit Custom Комбі доступна конфігурація складаних сидінь другого та третього ряду 2+1, у комплектації Transit Custom Комбі-фургон — конфігурація складаних сидінь другого ряду 2+1, а в комплектації Transit Custom DCiV — конфігурація з потрійним суцільним сидінням другого ряду.

ЗРУЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ В КАБІНІ

У новому Transit Custom представлено кнопки керування систем обігріву та кондиціонування повітря, які розміщено поруч із сидіннями водія та переднього пасажира. Регулятор температури справа має налаштування максимальної та мінімальної температури, а регулятор зліва контролює оберти вентилятора, якщо значення температури перевищує максимально задане. Залежно від характеристик автомобіля, кнопки між регуляторами призначено для регулювання напрямку повітряного потоку (вітрове скло, бічна поверхня, ніша для ніг), підігріву сидінь, вітрового скла, заднього вікна, дзеркал, а також керування системою кондиціонування повітря.

БІЧНІ ДВЕРІ З НАПРЯМНИМИ, ЯКІ ВСТАНОВЛЕНО ВРІВЕНЬ З ПІДЛОГОЮ

Щоб приховати рейковий механізм, напрямні зсувних дверей встановлено врівень з підлогою. Це дає змогу покращити аеродинамічні характеристики і знизити рівень шуму.


ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Новий Transit Custom задає стандарт систем безпеки пасажирів і вантажу для комерційних автомобілів. Комплекс інтелектуальних технологій допомоги водієві стане в пригоді у потенційно небезпечних ситуаціях. Крім того, автомобіль може похизуватися надміцним корпусом, системою запобігання перекиданню Roll Stability Control, а також пропонує два варіанти передової системи сигналізації.

ПРИЧЕП ПІД КОНТРОЛЕМ

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб відновити контроль за процесом буксирування. Щоби сповільнити авто, система знижує крутний момент двигуна і поступово збільшує гальмівний тиск на колеса.

ПОСТІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ

Завдяки унікальному датчику кутової швидкості нахилу Ford система запобігання перекиданню Roll Stability Control забезпечує надійне зчеплення шин із дорогою, особливо у випадках, коли центр тяжіння розміщено високо, і під час виконання поворотів із підняттям внутрішнього узбіччя.

Як доказ своєї здатності захистити вас та ваших пасажирів, новий Transit Custom здобув п'ять зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP.


Фотогалерея