Спеціальна пропозиція
на обмежену кількість Ford Kuga
Спеціальна пропозиція
на обмежену кількість Ford Kuga

FORD KUGA

Ретельно спроектований, новий ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.
Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху
Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

Помічає дорожні знаки, які ви могли пропустити
Незалежно від того, чи знаки розміщено на узбіччі або над дорогою, чи вони постійні або тимчасові, Система розпізнавання дорожніх знаків спроможна їх виявити та відображати на екрані блока приладів, повідомляючи вас про зміни в обмеженнях.

Покращений контроль ситуації на вигинах дороги
Адаптивна система переднього освітлення Kuga гарантує чудовий рівень освітлення за різних умов. Ці яскраві світлодіодні фари використовують камеру для сканування ділянки попереду автомобіля та у відповідний спосіб змінюють свій режим роботи. Прогнозне освітлення вигинів дороги використовує розділювальні лінії смуг руху як маркери для виявлення та належного освітлення вигинів дороги, перш ніж ваш автомобіль опиниться в подібних зонах. Чітке освітлення дорожніх знаків дає змогу розпізнати, де саме ви перебуваєте (наприклад, біля кільцевого перехрестя або зупинки), та автоматично адаптувати фари дальнього світла відповідно до особливостей цієї ділянки. Система дальнього світла, що не утворює відблисків, регулює кут нахилу фар для забезпечення ідеального рівня освітлення. Водночас фронтальна камера допомагає системі захистити інших водіїв від небезпечних відблисків.

Система, що може допомагати пішоходам
Допоміжна система уникнення зіткнень з виявленням пішоходів використовує технологію камери для перевірки дороги попереду. Якщо виявлено загрозу зіткнення з автомобілем, пішоходом або велосипедистом, система попереджає водія. Якщо ви не реагуєте вчасно, система може автоматично застосовувати максимальне гальмівне зусилля, допомагаючи зменшити силу лобового зіткнення, а в деяких випадках навіть повністю його уникнути.

Технологічний кросовер Ford Kuga
Емоції в кожному русі
екстер'єр
інтер'єр
кольори