БЕНЗИН, ДИЗЕЛЬ ЧИ ГІБРИД

FORD KUGA

FORD KUGA В КРЕДИТ ПІД 0,01% РІЧНИХ*

Кредитна програма від Ощадбанку

FORD KUGA

Ретельно спроектований, ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.

Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

Помічає дорожні знаки, які ви могли пропустити

Незалежно від того, чи знаки розміщено на узбіччі або над дорогою, чи вони постійні або тимчасові, Система розпізнавання дорожніх знаків спроможна їх виявити та відображати на екрані блока приладів, повідомляючи вас про зміни в обмеженнях.

Система, що може допомагати пішоходам

Допоміжна система уникнення зіткнень з виявленням пішоходів використовує технологію камери для перевірки дороги попереду. Якщо виявлено загрозу зіткнення з автомобілем, пішоходом або велосипедистом, система попереджає водія. Якщо ви не реагуєте вчасно, система може автоматично застосовувати максимальне гальмівне зусилля, допомагаючи зменшити силу лобового зіткнення, а в деяких випадках навіть повністю його уникнути.

FORD KUGA HYBRID

Довершене поєднання енергії електричного і бензинового двигунів. Гібридні електромобілі також мають два двигуни. Вони можуть автоматично перемикатися між звичайним і електричним режимом (на коротких відстанях) або за потреби застосовувати обидва двигуни одночасно. 

Технологічний кросовер Ford Kuga

Емоції в кожному русі

екстер'єр
інтер'єр
кольори