ПРОМТОВАРНИЙ ФУРГОН

Промтоварний фургон призначений для перевезення різноманітних товарів, які не вимагають спеціальних умов зберігання, підтримання певного температурного режиму та вологості повітря в фургоні. За потреби промтоварний фургон додатково обладнується задньою вантажопідйомною платформою (гідробортом). Також фургон може обладнуватися бічними дверима, частковою чи повною обшивкою стінок, посиленою підлогою, полосами для кріплення вантажу, тощо

ІЗОТЕРМІЧНИЙ ФУРГОН

Ізотермічний фургон призначений для перевезення товарів, які вимагають низької температури при транспортуванні, зокрема, продуктів харчування та фармацевтичних виробів. За потреби ізотермічний фургон додатково обладнується задньою вантажопідйомною платформою (гідробортом). 

РЕФРИЖЕРАТОРНИЙ ФУРГОН

Рефрижераторний фургон призначений для перевезення продукції, яка вимагає дотримання певного температурного режиму при транспортуванні. Рефрижераторний фургон додатково комплектується холодильним обладнанням провідних світових виробників. Також рефрижераторний фургон може комплектуватися задньою вантажопідйомною платформою (гідробортом), бічними дверима, підлогою що легко миється, полосами для кріплення вантажу, тощо.

РЕФРИЖЕРАТОРНИЙ ФУРГОН FNA/FRC

Для перевезення певних категорій продуктів харчування та медичних виробів рефрижераторний фургон повинен бути сертифікованим відповідно до стандартів FNA (діапазон температури від +12 до 0 градусів) або FRC (діапазон температур від +12 до -20 градусів). Такі фургони відзначаються підвищеними вимогами до теплоізоляції та роботи холодильного обладнання. 

ХЛІБНИЙ ФУРГОН

Хлібний фургон призначений для перевезення хліба, хлібобулочних та кондитерський виробів в спеціальних лотках. Кількість лотків, які можуть перевозитися, залежить від кількості секцій та висоти лотків. Найчастіше на шасі Ford Transit встановлюються хлібні фургони на 96, 120 та 144 лотків. 

БОРТОВА ПЛАТФОРМА

Бортова платформа призначена для перевезення різноманітних вантажів, які не чутливі до впливу зовнішнього середовища (певні будівельні матеріали та сільськогосподарська продукція, обладнання та інструмент). Бортова платформа виготовляється з алюмінієвого профілю. Довжина бортової платформи, яка може бути встановлена на шасі Ford Transit може складати від 2 500 до 5 200 мм, з висотою борту від 400 до 600 мм.

БОРТОВА ПЛАТФОРМА З ТЕНТОМ (БОРТ-ТЕНТ)

Бортова платформа з тентом забезпечує захист вантажу від впливу зовнішнього середовища. За потреби борт-тент обладнується задніми двостулковими дверима, гідробортом, зсувними боковинами та зсувним дахом.  

БОРТОВА ПЛАТФОРМА З ВАНТАЖНИМ БОКСОМ

Бортова платформа з вантажним боксом додатково обладнана спеціальним боксом, в якому можна безпечно перевозити обладнання, інструменти, тощо. Вантажний бокс має дві бічні ролети, які замикаються, та декілька полиць всередині. 

КРАН-МАНІПУЛЯТОР

Кран-маніпулятор дозволяє виконувати завантаження обладнання та вантажів для їх транспортування з наступним розвантаженням за місцем призначення. Крани-маніпулятори, які встановлюються на шасі Ford Transit, мають різну вантажопідйомність та виліт стріли та можуть використовуватися в різних сферах бізнесу.

АВТОВИШКА

Автовишка призначена для виконання висотних робіт різного характеру (обслуговування електромереж, об’єктів реклами, ремонт мостів, тощо). На шасі Ford Transit встановлюються автовишки висотою до 18 м.

ФУРГОН ДЛЯ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ («АВАРІЙКА»)

Фургон для комунальних служб застосовується для перевезення ремонтної бригада та обладнання й інструменту, призначеного для ремонту мереж (електричних, газових, водопровідних, каналізаційних). Такий фургон може бути встановлений на шасі Ford Transit з одинарною та з подвійною кабіною. Фургон для комунальних служб дозволяє перевозити бригаду з 6-7 чоловік, дизель-генератор, компресор, зварювальний апарат, дроти, кабелі, труби та інше потрібне обладнання та матеріали.
За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до будь-якого офіційного дилера Ford в Україні або до провідного фахівця з продажу переобладнаних автомобілів Балакіна Костянтина kbalakin@winner.ua  тел.: +38 (067) 509-13-93