Привертає увагу новим дизайном

Новий FORD FOCUS

Новий FORD FOCUS

Завдяки вражаючому новому дизайну і можливостям нового покоління, новий Focus став кращим, ніж будь-коли.

Новий та інтуїтивно зрозумілий 13,2-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей оснащено продуманою технологією SYNC 4. 

Доступний у різних варіантах версій та стилях кузова, новий Ford Focus вирізняється неперевершеними робочими характеристиками, інтелектуальними технологіями і ефектним зовнішнім виглядом.

РОЗУМНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Нові опціональні світлодіодні фари Matrix з вбудованими протитуманними фарами і фірмовими денними ходовими вогнями забезпечують виняткову видимість та привабливий дизайн. Система адаптивного головного освітлення оптимізує світловий потік фар Focus відповідно до конкретних умов руху. Наприклад, під час руху по автомагістралі, місту або сільській дорозі, а також під час паркування і маневрів на поворотах.

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Камери переднього огляду фіксують ненавмисний виїзд за межі смуги руху. Потім система попереджає вас за допомогою вібрації керма і може навіть надати м’яку допомогу в керуванні, щоб повернути вас на потрібну смугу руху. Призначена для багатосмугових доріг. Вона автоматично деактивується на швидкості менше 40 миль/год або може бути вимкнена вручну.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ

Допомагає підвищити обізнаність водія під час руху заднім ходом з місць з обмеженою видимістю. Система виявляє наближення транспортного засобу збоку, потім подає звуковий сигнал і вмикає сигнальну лампочку в дзеркалі заднього огляду Focus, щоб повідомити вам про його присутність.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЛІПУ ЗОНУ

Ця система використовує бічні датчики для пошуку транспортних засобів, прихованих у вашій сліпій зоні, навіть під час буксирування причепа. У разі виявлення іншого транспортного засобу система попереджає про це за допомогою сигнальних вогнів, вбудованих в обидва дверні дзеркала заднього огляду.

Авто в динаміці

Оціни новий дизайн авто

Дизайн
кольори