Електричний Ford Mustang Mach-E

ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ MUSTANG MACH-E

Від передових технологій допомоги водієві до сервісів підключення наступного рівня та інноваційних дизайнерських рішень: Mustang Mach-E забезпечує приємне водіння без зайвих зусиль з фокусом на ваші потреби. Ви можете легко потрапити у стильну, вишукану кабіну за допомогою інтелектуального безключового доступу та системи E-Latch. Опинившись за кермом, ви знайдете безліч передових технологій, що дозволять насолоджуватися повністю електричним водінням. Наприклад, інтуїтивно зрозуміла система One Pedal Drive (керування однією педаллю) для плавного водіння без зусиль і можливість вибрати один з трьох режимів водіння, щоб точно налаштувати робочі характеристики автомобіля. Водночас функція підключення нового покоління Ford SYNC 4A, дозволить підняти взаємодію з вашим електричним авто на новий рівень*.

ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

РЕЖИМИ ВОДІННЯ

Автомобіль Mustang Mach-E дає змогу адаптувати ваш стиль водіння відповідно до ваших уподобань. Три різних режими водіння: Активний (Активний), Whisper (Тихий) і Untamed (Неприборканий), змінюють звук двигуна, освітлення в салоні та навіть швидкість реагування вашого електричного позашляховика, щоб ідеально відповідати вашому настрою. 

СИСТЕМА ONE PEDAL DRIVE

Mustang Mach-E забезпечує легке керування завдяки вдосконаленій системі приводу з однією педаллю. Якщо зняти ногу з педалі газу, автомобіль автоматично та плавно сповільниться, водночас енергія гальмування поглинеться системою автомобіля та буде використана для заряджання акумулятора. Якщо ви вибрали цей режим водіння, більшу частину поїздки ви керуватимете автомобілем за допомогою однієї педалі. Використання педалі гальма необхідно лише у разі потреби різкої зупинки.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Полегшить керування в умовах інтенсивного руху. Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop and Go дозволяє автоматично підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду. Система може повністю зупинити ваш Mustang Mach-E під час інтенсивного руху, а потім автоматично розігнати автомобіль до обраної швидкості.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ЗІТКНЕННЯМ

Система запобігання зіткненням (PRE-COLLISION ASSIST) застосовує камеру для сканування дороги попереду та попереджає вас про потенційне зіткнення з транспортним засобом, пішоходом або велосипедистом. Якщо ви вчасно не відреагуєте на попередження, система може автоматично застосувати максимальне гальмівне зусилля, щоб зменшити наслідки або навіть запобігти лобовому зіткненню.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН І ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ

Система дарує вам ще одну пару очей. Попередження про перехресний рух допомагає під час маневру заднім ходом, сповіщаючи про виявлення транспортних засобів, що наближаються з будь-якого боку.

Аналогічно за допомогою датчиків система відстежує наявність автомобілів у сліпій зоні під час руху та попереджає вас про небезпеку світловим сигналом у бічних дзеркалах.

СИСТЕМА УНИКАННЯ ПЕРЕШКОД

Автомобіль Mustang Mach-E оснащений системою Evasive Steering Assist, яка є частиною системи запобігання зіткненням. Ця технологія розпізнає, коли ви різко повертаєте, щоб уникнути перешкод, і забезпечує додаткову підтримку кермування для кращого маневрування між об’єктами на вашому шляху.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

Ваш електричний Mustang Mach-E автоматично приглушує дальнє світло, коли виявляє зустрічний транспорт. Система автоматично поновлює потужність дальнього світла щойно дорога попереду стає вільною.

5 ЗІРОК ЗА БЕЗПЕКУ ВІД EURO NCAP

Електричний автомобіль Mustang Mach-E від Ford чудово захищає вас, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Найкращим доказом є найвища оцінка у 5 зірок, присуджена Euro NCAP – провідною європейською незалежною організацією, яка оцінює безпеку всіх транспортних засобів за допомогою серії суворих випробувань. Автомобіль Mustang Mach-E також отримав максимальні оцінки у тестах на чистоту повітря та викидів газів, проведених Green NCAP.

SYNC 4A

Ford SYNC 4A — це автомобільна система зв’язку та розваг. Завдяки бездротовій інтеграції смартфона, керуванню заряджанням електромобіля, інтуїтивно зрозумілому 15,5-дюймовому сенсорному екрану та багато іншого ви відчуєте новий світ підключення через свій автомобіль.

ЗАРЯДКА БЕЗДРОТОВОГО ПРИСТРОЮ

Залишайтеся на зв’язку у своєму Mustang Mach-E. Завдяки бездротовій зарядці телефону ви можете зручно заряджати свій сумісний смартфон без клопоту про зарядний кабель. Просто покладіть свій пристрій на зарядну панель автомобіля. Це зберігає стильний інтер’єр чистим і безладним, а ваші пристрої залишаються зарядженими та готовими до роботи.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Удосконалений електричний подвійний повний привід (AWD) покращує рух авто. Електродвигун на передній і задній осях покращує продуктивність і допомагає долати більш складні умови водіння.

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

СИСТЕМА E-LATCH

Ми прибрали дверні ручки на Mustang Mach-E, щоб створити елегантний обтічний дизайн. Тепер, коли ви підходите до свого автомобіля, система розпізнає ваш брелок і підсвічує кнопку на стійці дверей. Просто торкніться кнопки, щоб відкрити двері.

Звукова система B&O

Будьте зачаровані потужним звуком системи B&O з 10 динаміками. Надихаючись домашніми динаміками Bang & Olufsen, інтеграція красивої звукової панелі в приладову панель уже отримала престижну нагороду в області дизайну інтер’єру. Високоефективний сабвуфер також забезпечує приголомшливі баси за меншої ваги та економії місця.

Панорамний дах

Опціональний панорамний скляний дах наповнює салон природним світлом і покращує відчуття простору. Спеціальне покриття допомагає салону залишатися прохолоднішим влітку та теплішим взимку.

Багажник спереду

Зручно розміщений передній багажник забезпечує до 81-літра додаткового місця для зберігання. Ідеально підходить для зберігання запасного домашнього кабелю для заряджання на вихідні.

Відмикання дверей багажника без застосування рук

Відкривання задніх двері без використання рук полегшують доступ до багажного відділення вашого Mustang Mach-E, навіть якщо у вас зайняті руки. Коли система виявить, що ваш ключ знаходиться в межах досяжності, просто обережно порухайте ногою під центром заднього бампера, і двері багажного відділення відкриються без допомоги рук, вам не доведеться нічого торкатися. Його також можна відкривати та закривати, сидячи в автомобілі.

ГОТОВИЙ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ

Незалежно від того, чи збираєтеся ви в подорож, чи збираєтеся в магазині, практичний вантажний простір у задній і передній частинах автомобіля дає вам універсальне місце для будь-яких поїздок.

Детальніше про авто

Детальнішу інформацію про авто ви завжди зможете отримати у найближчого дилера Ford  у вашому регіоні.