НОВИЙ FORD TRANSIT CUSTOM

НОВИЙ ВАНТАЖНИЙ ФУРГОН FORD TRANSIT CUSTOM

Transit Custom відомий своєю міцністю та надійністю, а тепер модернізований із зосередженням на продуктивності.
Завдяки новим розумним дизайнерським функціям ви тепер можете використовувати свій фургон як мобільний офіс.

Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації (обладнання, дизайн тощо) може відрізнятися в окремих деталях від фактичного автомобіля (наприклад, показана передсерійна модель та/або створена на комп’ютері).

"Міжнародний фургон 2024 року"

Експертне журі з 25 журналістів, що спеціалізуються на комерційних автомобілях, визнало новий Transit Custom "Міжнародним фургоном року".

Це вже в п’яте фургон Ford Transit визнається "Кращим фургоном року" (IVOTY) – спочатку у 2001 і 2007 роках з тодішньою універсальною моделлю. Незабаром однотонний варіант нового покоління — Transit Custom — завоював титул у 2013 та у 2020, а тепер і у 2024 році.

ВАШ МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Використовуйте свій Transit Custom як мобільний офіс. FORD SYNC4 містить 13-дюймовий сенсорний екран та взаємодіє з CarPlay/AndroidAuto, що дозволяє вам використовувати власний смартфон у більш безпечний спосіб (2).
Нові конструктивні особливості Transit Custom містять зручні місця для зберігання пристроїв та речей, інвертор 400W для ваших приладів та інноваційне регулювання нахилу кермового колеса (Office Mobil Pack) – стануть вам в пригоді у повсякденній роботі. Office Mobil Pack - дозволяє вам перетворити кермо на компактний письмовий стіл, що ідеально підійде для роботи з ноутбуком або під час обідньої перерви (доступно з 2024 року виробництва).

ПЕРЕГОРОДКА З ФУНКЦІЄЮ НАСКРІЗНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ

Такі предмети, як труби та драбини, довжиною до 3,05 м можна безпечно розташувати в короткій колісній базі та довжиною до 3,45 м - у довгій колісній базі (додаткове обладнання, тільки в поєднанні з подвійним пасажирським сидінням).

ВРАЖАЮЧА МІСТКІСТЬ

Розміри вантажного відділення нового Transit Custom дозволяють вам завантажити до 3-х європалет в коротку та довгу колісні бази, а розміщуючи палети у певному порядку через задні двері, ви зможете доставити 4-и європалети (тільки для L2).

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ В ЗОНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Вантажне відділення яскраво освітлюється завдяки світлодіодним лампам, а додатковий задній світильник забезпечить ліпші умови роботи ззовні у темний час доби.

ЗАГАЛЬНА ВИСОТА НЕ ПЕРЕВИЩУЄ 2 МЕТРІВ

Більше ніколи не обмежуйтесь в’їздом на автостоянку - відтепер висота нового Transit Custom не перевищує 2-х метрів (тільки для H1 - низький дах).

БЕЗПЕКА

Новий Ford Transit Custom в стандартній комплектації оснащенно передовими технологіями допомоги водію, що забезпечуватимуть вашу безпеку, куди б ви не поїхали.
Ряд передових систем допомоги водію присутні в стандартній комплектації нового Transit Custom (3). Система, що відслідковує дорожню розмітку та запобігає виїзду в іншу смугу руху, а система Pre-collision Assist уважно спостерігає за дорогою попереду, відслідковуючи близькість вашого автомобіля до пішоходів та інших транспортних засобів. Ця система зможе вас попередити про потенційну загрозу зіткнення, а потім задіяти гальма, якщо ви не відреагуєте.

Мобільний офіс

Відеофрагмент містить інформацію передсерійної версії (4).

ОЗНАЙОМТЕСЬ, ЧИМ НОВИЙ TRANSIT CUSTOM VAN ВИРІЗНЯЄТЬСЯ

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ВЖЕ ЗАРАЗ

Детальніше про нову модель можете дізнатися у найближчого дилера Ford у вашому регіоні.

1. Для автомобілів з високим дахом – H2 (доступно з вересня 2024 року виробництва). 
2. Потрібен телефон з активною службою передачі даних та сумісне програмне забезпечення.
3. Функції та системи допомоги водію не замінюють зосередженість, уважність та контроль водія над автомобілем.
4. Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації може відрізнятися від фактичного автомобіля (наприклад, продемонстровано передсерійну модель та/або зображення створено за допомогою комп'ютера). Компанія Ford постійно вдосконалює свою продукцію та залишає за собою право в будь-який час змінити специфікацію автомобіля, кольори та елементи дизайну. Для отримання більш детальної інформації зверніться до дилерського центру Ford.