Комфорт для всієї команди

ford transit minibus

FORD TRANSIT MINIBUS

Мікроавтобус Ford Transit повністю переосмислює подорожі. Незалежно від того, везете ви колег на конференцію або шкільну спортивну команду на їхню велику гру, Transit Minibus доставить їх за місцем призначення з комфортом.

Величезний простір

Доступний у двох різних конфігураціях довжини та висоти, ви можете перевозити у просторому салоні Transit Minibus до 18 осіб. (включно з водієм).

Викликає бажання подорожувати

 Регулювання нахилу спинок, підлокітники пасажирів та полиці для зберігання речей (стандарт для H3) забезпечать комфортне перебування в Transit Minibus під час ваших  подорожей.

Легкий доступ до пасажирського простору

Бокові зсувні двері широко відкриваються, що забезпечать легкий доступ до пасажирського простору.  

Сприятливі умови під час входу та виходу

Завдяки сходинці з електроприводом, що висувається автоматично під час відкриття бокових зсувних дверей, ви отримаєте додаткову вигоду.Потужні та ефективні

Transit Minibus оснащається двома потужними та ефективними дизельними двигунами об’ємом 2.0 літра, потужність яких становить 130 та 170 к.с.. Отож, ви можете вибрати ідеальний двигун для своїх потреб.

Ефективне та безтурботне керування

Transit Minibus оснащається механічною 6-ступінчастою коробкою перемиканням передач, що підвищує його економічність та ефективність.  Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

А для комфортного та безтурботного керування, особливо в інтенсивному русі, ви зможете обрати автоматичну 10-ступінчасту трансмісію (тільки для 2-літрового дизельного двигуна 170 к.с.).

Комфорт у кожному русі