Готовий на більше

Ford transit van 

FORD TRANSIT VAN

Просто назвіть завдання, і для нього створено Transit Van.
Transit Van поставляється з одним рядом сидінь, щоб максимально збільшити вантажний простір, аж до місткого формату L4 H3, пропонуючи до 15,1 кубічних метрів безпечного вантажного простору. 
Доступ до вантажного відділення легкий через розсувні бічні вантажні двері або задні двері на всю висоту та вбудовану підніжку заднього бампера 

Унікальний вантажний відсік

Вантажний відсік Transit вражає за всіма трьома параметрами: довжиною, шириною (від однієї колісної арки до іншої) та корисною внутрішньою висотою. У вантажному відсіку об’ємом 15,1 куб. м ви можете розташувати вантаж довжиною понад 3 м. А завдяки вантажопідйомності, що сягає 2,1 т, Вам ніколи не бракуватиме місця чи можливостей для перевезення практично будь-чого. Широкі бокові вантажні двері, оптимізована висота отвору та підніжка для доступу ззаду теж сприяють легкому доступу до вашого вантажу.

Допомагає вам працювати розумніше

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

Удосконалена технологія двигунів

З лінійкою досконалих 2,0-літрових дизельних двигунів Ford EcoBlue наступного покоління Transit став ще потужнішим і більш економічним, ніж будь-коли. На вибір доступні три силові агрегати потужністю до 185 к.с. з максимальним крутним моментом 415 Н·м, тож ви гарантовано зможете обрати варіант, що задовольняє саме ваші потреби. Усі двигуни відповідають жорстким вимогам екологічного стандарту Euro 6.2.

ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

Transit може похвалитися цілою низкою передових технологій. Усі вони створені, щоб допомагати вам працювати розумніше та ефективніше. Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

Паркування без проблем і полегшений рух заднім ходом

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist у Transit здатна без жодних зусиль спрямувати ваш автомобіль на місце для паркування. Ця розумна технологія, доступна в моделях з автоматичною коробкою передач, робить процес паркування простим, як ніколи. Після активації ви просто обираєте сторону дороги. Коли система знайде придатне для паркування місце, вона автоматично скерує туди автомобіль, а вам залишиться лише керувати педалями акселератора і гальма та перемикати передачі. 

Підсилювач рульового управління, що реагує у будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового управління автоматично підлаштовується під вашу швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль.

Бачить, що наближається з будь-якого боку

Крихітна панорамна камера у передній частині автомобіля передає поліекранне зображення на багатофункціональний дисплей вашого Transit, щоб ви могли бачити автомобілі, велосипедистів або пішоходів, які наближаються з будь-якого боку автомобіля. Ця передня ширококутна камера просто безцінна, коли ви виїжджаєте з вузького паркувального місця або на переповнену дорогу з обмеженою оглядовістю.

Передова система, що допомагає триматися своєї смуги руху

Система утримання авто в смузі руху Lane Keeping System використовує камеру стеження, яка фіксує випадковий виїзд за межі смуги руху. Функція Lane Keeping Aid застосовує допоміжне зусилля до рульового управління, щоб допомогти вам повернутися на свою смугу. Якщо ваше колесо торкається лінії розмітки або узбіччя, система Lane Keeping Alert попереджає вас за допомогою вібрації керма та візуальної індикації. Ця технологія автоматично деактивується на швидкості нижче 64 км/год, або її можна відключити вручну.

Круїз-контроль, що автоматично вимикає і перезапускає двигун

Система адаптивного круїз-контролю з функцією Stop-and-Go дозволяє вам обирати швидкість, яку має підтримувати автомобіль. Коли вбудований радіолокаційний датчик виявить попереду транспортний засіб, швидкість буде знижено для дотримання заданої дистанції. Система навіть здатна повністю зупинити автомобіль у щільному потоці транспорту. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система забезпечить збільшення швидкості до заданого значення.

Зміна режиму відповідно до умов

Система вибору режимів керування дозволяє вам визначати, як Transit буде справлятися з певним завданням чи типом поверхні. На вибір доступні режими Normal (звичайний), Slippery (рух слизькою дорогою), Mud/Rut (рух бездоріжжям), Tow (буксирування) та новий режим EcoMode, який забезпечує максимальну економію пального.

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМНІСТЬ

Transit створений з прицілом на більшу потужність, кращу економічність та чутливість. Лінійка досконалих двигунів допоможе вам повністю пристосувати Transit до своїх потреб. А перелік технологій, що включає технологію вимкнення двигуна Auto Start/Stop і функцію контролю прискорення Acceleration Control, допомагає максимізувати економію пального водночас зі зниженням викидів.

Присадка, що усуває забруднення

Система вибіркової каталітичної нейтралізації використовує AdBlue® (рідину на базі сечовини і води) для перетворення оксиду азоту NOx, що міститься у відпрацьованих газах, на азот і воду. Після цього сажовий фільтр видаляє з вихлопної системи автомобіля понад 99% твердих часток. Для належної роботи бак для AdBlue® Вашого дизельного двигуна Ford EcoBlue має бути заповнений рідиною AdBlue®. У разі надмірного зниження рівня рідини спалахують відповідні системні попередження.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Коли ви зупиняєтеся перед світлофором або двигун вашого автомобіля працює на частоті обертання холостого ходу у тягнучці, ця технологія здатна автоматично вимикати двигун. Коли ви будете готові продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього слід відпустити педаль гальма) — і двигун запуститься знову. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де допоможе зекономити до 10% пального.

6-ступенева трансмісія економить пальне

Transit оснащений 6-ступеневою механічною коробкою передач, яка забезпечує підвищену економічність та ефективність. Набравши достатньо високу швидкість. просто увімкніть 6-ту передачу і починайте економити пальне під час руху. Ви помітите, що передачі перемикаються швидко і плавно.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Кабіна Transit створена для забезпечення надійності, практичності і комфорту. Продуманий дизайн кабіни включає багато місць для зберігання. Спеціально підібрані матеріали здатні витримати найважчі види робіт і дозволяють комфортно почуватися під час далеких поїздок.

Інформаційно-розважальна система SYNC 3.

Ford SYNC 3 – досконала система, що дозволяє залишатися на зв’язку і керувати телефоном, відтворенням музики та роботою навігаційної системи. Ви можете обрати як голосові команди, так і керування за допомогою 8-дюймового кольорового сенсорного екрана, що підтримує жести змахування та зведення/розведення пальців для простої і зрозумілої навігації. 

Бокові дзеркала, що самі себе захищають

Із метою уникнення випадкових пошкоджень дзеркала з електроприводом при паркуванні складаються. Крім того, у складеному назад стані вони захищають стильні вбудовані покажчики повороту.

Підігрів сидінь з регулюванням положення

Як би холодно не було на вулиці, ви завжди можете зігрітися у вашому авто. Пропоновані як опція передні сидіння з підігрівом і регулюванням положення дозволяють гарантувати, що ви зможете працювати в комфортних умовах навіть взимку.

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Transit оснащений численними досконалими системами і передовими технологіями, створеними для захисту пасажирів і вантажу. Система запобігання зіткненням із системою виявлення пішоходів використовує радар, допомагаючи зменшувати ймовірність зіткнення. Крім того, система захисту від перекидання Roll Stability Control допоможе вам зберігати стійкість, а система контролю тиску в шинах та сучасні системи сигналізації допоможуть захистити ваш фургон, вантаж та інструменти.

Постійний захист від перекидання

Розроблений компанією Ford унікальний датчик кутової швидкості нахилу допомагає системі захисту від перекидання забезпечувати контакт коліс із поверхнею, зокрема в умовах, коли центр ваги розташований високо, а також при проходженні поворотів на ділянках, де внутрішнє узбіччя розташовано вище за зовнішнє.

Система попередження у випадку проколу шини

Якщо під час руху тиск в будь-якій із Ваших шин почне знижуватися, система контролю тиску в шинах Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) негайно попередить про прокол за допомогою індикатора на комбінації приладів.

Функції контролю, що адаптуються до вашого навантаження

Система адаптивного контролю навантаження Adaptive Load Control змінює параметри системи підтримання курсової стійкості (ESC) з урахуванням загальної маси вантажу, який перевозить ваш Transit. Завдяки цьому забезпечується керованість і курсова стійкість як порожнього, так і повністю завантаженого автомобіля.

Допомагає вам зберігати контроль

Система Curve Control виявляє занадто велику швидкість під час проходження повороту і здатна різко зменшити крутний момент двигуна та застосовувати гальмівне зусилля до окремих коліс, допомагаючи утримувати безпечний рівень контролю над автомобілем.

Надійний контроль положення причепа

Визначивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб дати змогу вирішити проблему, таким чином підсилюючи контроль за процесом буксирування. Система уповільнює автомобіль шляхом зниження крутного моменту двигуна та плавного підвищення гальмівного зусилля на всіх колесах.
 

образ сучасного фургона