Надійний партнер

ford transit

FORD TRANSIT

Інтер’єр останньої версії Ford Transit привносить свіжий подих у культовий дизайн. Салон з продуманим дизайном отримав нову панель приладів і забезпечує зручний доступ до цілої низки передових технологій.

Обери свою версію

Один, два або більше пасажирів. Довжини кузова L2, L3 і L4. Висота даху H2 і H3.
 
Виберіть Ford Transit, і ви зможете налаштувати його для свого бізнесу.

VAN

Максимальна місткість і вантажопідйомність.

Transit Van має найбільшу вантажопідйомність у лінійці Ford Transit. Завдяки трьом варіантам колісної бази та двом варіантам висоти Transit Van забезпечує до 15,1 кубічних метрів багажного простору. Є легкий доступ до всього цього простору через розсувні бічні двері, що широко відкриваються, задні двері на всю висоту та вбудовану підніжку заднього бампера .

DOUBLE CAB-IN-VAN

Безпечне транспортування людей та їхнього спорядження.

Transit Double Cab-in-Van створений спеціально для комфортного перевезення до семи осіб. Повністю засклені розсувні бічні двері забезпечують легкий доступ до чотирьох сидінь другого ряду. За перегородкою все ще є до 10,6 кубічних метрів гнучкого багажного простору .

Kombi

Комфортне перевезення команди з обладнанням.

Transit Kombi доставить у безпечних та комфортних умовах до 8 пасажирів і водія, а завдяки зручній системі демонтажу 2-го та 3-го рядів сидінь, довжина вантажного відділення може змінюватися від 1 902 мм до 3 494 мм

Ефективність та продуктивність на висоті